Rek pod headerem

Całkiem fajne te promocje na smartfony i tablety. Na przykład Xperię XZ3 dostajemy 500 zł taniej

Sony Xperia XZ3 stanieje pewnie jeszcze bardziej, ale raczej nie podczas tego weekendu. Obecnie można dostać ją w Komputroniku za 2899 złotych. To o 500 zł taniej niż podczas regularnej sprzedaży w tym sklepie i 300 zł taniej niż w jakimkolwiek innym sklepie w polskim internecie.

Promocje na Czarny Piątek galopują jak szalone. Już teraz jest kilka naprawdę ciekawych propozycji do skorzystania, aż strach myśleć, co będzie jutro.

Reklama

Wśród ofert, którym można się przyjrzeć, jest ta prezentowana przez Komputronik. W sklepie tym ruszyła akcja Black Sale, nie ograniczająca się tylko do sprzedaży w dniu jutrzejszym, ale zawierająca w sobie okazje obowiązujące również dzisiaj.

Wśród promocji najjaśniej błyszczy chyba cena Xperii XZ3. Smartfon Sony, którego cena w różnych sklepach oscyluje wokół 3399 zł, a najtaniej można go dostać za 3095 zł, w Komputroniku oferowany jest za 2899 zł. Jeśli zamierzaliśmy stać się posiadaczami tego modelu, to okazja wydaje się być w porządku.

Oprócz tego sklep oferuje obniżki cen na inne smartfony. Poniżej podajemy Wam inne, godne rozważenia propozycje (w nawiasach umieściliśmy ceny, z którymi zwykle spotkacie się w porównywarkach):

Ponieważ promocja trwa trochę dłużej niż do jutra (a dokładniej – do 25 listopada), niewykluczone, że wkrótce pojawią się również inne ciekawe urządzenia mobilne w okazyjnych cenach.

Warto być czujnym. Pomaga w tym nasz ciągle aktualizowany artykuł o promocjach okołoczarnopiątkowychzajrzyjcie do niego koniecznie!

https://www.tabletowo.pl/2018/11/20/black-friday-czarny-piatek-2018-promocje-okazje/

źródło: Komputronik