Kolejny raz możemy podziękować Belgom - dzięki ich dwóm golom klienci Orange znów dostają darmowy internet - Tabletowo.pl

Kolejny raz możemy podziękować Belgom – dzięki ich dwóm golom klienci Orange znów dostają darmowy internet

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji dobiegają końca. Dla klientów sieci Orange był to również dobry okres na zebranie kilka dodatkowych gigabajtów internetu – operator postanowił bowiem niemalże po każdym meczu rozdawać dodatkowy transfer danych. Tym razem, po meczu o trzecie miejsce, w którym wygrała Belgia, pomarańczowi dają 2 GB bonusowego internetu.

Dzisiejsza promocja to już przedostatnia z oferty Pakiet Kibica od Orange. Wczoraj, w meczu o trzecie miejsce, Reprezentacja Belgii strzeliła Anglikom 2 gole, co zapewniło im zwycięstwo i zasłużony, brązowy medal. Dla klientów Orange natomiast oznacza to promocję, którą znowu zapewnili nam Belgowie.

Aby uzyskać dodatkowe 2 GB internetu, należy wysłać SMS-a o treści PODIUM na numer 233. Koszt wysłania wiadomości wynosi tyle, ile koszt zwykłego SMS-a (nie więcej niż 20 groszy). Uwaga, promocja obowiązuje tylko dzisiaj (tj. 15 lipca 2018 roku) do godziny 19:00. To właśnie do tej godziny należy wysłać wiadomość SMS. Po wysłaniu w ciągu 24 godzin powinniśmy otrzymać bonus. Ja środki dostałem po około 10 minutach od wysłania SMS-a. Dodatkowy pakiet jest ważny tylko przez 3 następne dni.

Dzisiaj natomiast odbędzie sie Finał całego turnieju, w którym zmierzy się Chorwacja z Francją. Orange nie kryje się z tym, że kibicuje Reprezentacji Francji.

Już jutro w finale Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej zmierzą się Francja i Chorwacja. Będziemy kibicować francuskiej drużynie. Zajrzyjcie na blog, bo na wielki finał też szykujemy GB niespodziankę 🙂

Ja natomiast liczę, że dzisiaj wieczorem padnie dużo goli, bowiem oznacza to tylko jedno – więcej darmowego internetu :).

Tutaj znajdziecie regulamin Promocji Pakiet Kibica.

Źródło: Biuro Prasowe Orange

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona