Kolejny przeciek nakładki LG przypomina raczej coś dla tabletu, aniżeli G3

gsmarena_001

Na koncie słynnym z przecieków – @evleaks – pojawił się na chwilę zrzut ekranu prezentujący wygląd zbliżającej się nakładki LG. Uszczypliwi stwierdzą, że zaczyna ona nieco przypominać interfejs Samsunga Galaxy S5. Jest w tym nieco racji, dlatego czekam do 27 maja i mam nadzieję, że będzie się czymś konkretnym wyróżniać. 

Ale do rzeczy, według źródła dziś rano @evleaks udostępnił zrzut ekranu pochodzący z LG G3, ale rozłożenie i proporcje poszczególnych elementów przywodzą mi na myśl tablet. Wydaje mi się, że to z jednego z nadchodzących tabletów LG pochodzi ów zrzut.

Obecnie próżno szukać postu na Twitterze, @evleaks usunął go. Czyżby LG nie spodobała się ilość przecieków na temat kluczowych urządzeń? Z drugiej strony to może być kontrolowana akcja. Kto wie, być może 27 maja ujrzymy nie tylko G3, ale też tablet lub tablety?

Wygląd nowego wcielenia Optimus UI może się podobać lub nie. Kolejne zrzuty niezaprzeczalnie pokazują jednak, w którą stronę zmierza flat design. Znajdą się na pewno tacy, którzy powiedzą, że wygląd interfejsów Samsunga czy LG czerpie w pewien sposób z… iOS 7. Cóż, zdaje się, że prym będą w najbliższym czasie wiodły owale i kwadraty w kooperacji ze spokojnymi, pastelowymi barwami.

źródło