Ważne

Wkrótce dla każdego coś miłego od LG. Firma zapowiada premierę trzech tabletów: 7″, 8″ i 10,1″

lg-gpads-7-8-10-cali

Chyba zgodzicie się ze mną, że na rynku tabletów, zwłaszcza w ostatnim czasie, widać głównie same nowości od Samsunga (biorąc oczywiście pod uwagę wyższą półkę). Inny koreański koncern, LG, wkrótce zamierza to zmienić. Podczas targów MedPI w Monako zaprezentuje trzy tablety z serii G Pad: G Pad 7.0, G Pad 8.0 oraz G Pad 10.1. Czyli: dla każdego coś miłego.

O ile na rynku smartfonów firma LG radzi sobie dobrze, tak w tabletowym świecie początkowo trudno jej było zaistnieć. Pierwsze próby w 2011 roku (w postaci 8,9-calowego Swift Tab, którego mało kto pamięta) nie były zbyt udane, przez co kolejny tego typu sprzęt producenta, LG G Pad 8.3, poznaliśmy dopiero w ubiegłym roku. Okazuje się, że LG tak spodobało się zainteresowanie klientów tabletami, że już niedługo zamierza wprowadzić kolejne modele.

W oficjalnej informacji prasowej firma podała do wiadomości, że nowe tablety będą trzy – tak, by każdy mógł wśród nich znaleźć urządzenie dla siebie. Będą to: G Pad 7.0, G Pad 8.0 oraz G Pad 10.1 – w nazwie każdego modelu zawiera się jego przekątna ekranu.

Targi MedPI 2014 w Monako zaczynają się 13 maja i potrwają do 16 maja. Gdy tylko LG ujawni dane techniczne wszystkich produktowych nowości, damy znać.

Póki co wiadomo jedynie, że wszystkie modele mają oferować funkcję Knok Code (możliwość odblokowywania ekranu za pomocą tapnięcia) oraz nową, ulepszoną wersję Q Pair (aplikacji umożliwiającej synchronizowanie połączeń przychodzących, wiadomości, etc. pomiędzy smartfonem a tabletem, dzięki czemu wszelkie powiadomienia pokazują się na ekranie tabletu).

źródło, LG

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona