Kolejne zdjęcia iPhone 7 już w sieci | Tabletowo.pl

Kolejne zdjęcia iPhone 7 już w sieci

Dołącz do dyskusji 0

Premiera iPhone’a 7 powoli się zbliża, więc w sieci robi się coraz głośniej o nowym produkcie Apple. Co chwila wyciekają nowe informacje, pojawiają się kolejne przecieki i plotki. Niektóre są sprzeczne ze sobą, a inne się pokrywają. Ostateczny wygląd poznamy na premierze, ale już teraz możecie zobaczyć kolejne domniemane zdjęcia nowego smartfona z Kalifornii. 

Dwa dni temu Grzegorz prezentował Wam zdjęcie i render iPhone’a 7. O ile tamto zdjęcie nie pokrywało się zbytnio z renderem, to najnowsze jest już bardzo podobne do prezentowanej wtedy bryły.

Na jednym ze zdjęć widać także spód urządzenia, gdzie umiejscowiony jest głośnik, złącze do ładowania i transmisji danych i prawdopodobnie mikrofon. Nie widać natomiast gniazda słuchawkowego, który od iPhone’a 4 umiejscowiony był właśnie na dole urządzenia. Czyżby faktycznie miało go zabraknąć i słuchawki podłączane będą przez złącze lightning? Wszystko na to wskazuje, ale to okaże się podczas premiery.

Źródło: macrumors via vr-zone

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona