Kolejne przecieki na temat następcy HTC 10 | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

Kolejne przecieki na temat następcy HTC 10

Dołącz do dyskusji 0

O tym, że HTC pracuje nad następcą flagowego modelu oznaczonego cyfrą 10, wiemy już od jakiegoś czasu. Pojawiły się już na jego temat pierwsze przecieki. Teraz do sieci wyciekła nowa dawka informacji, potwierdzająca część doniesień oraz przynosząca kilka nowości.

Według wcześniejszych plotek, następca HTC 10 ma mieć obustronnie zakrzywiony, 5.5-calowy ekran o rozdzielczości QHD (1440 x 2560 pikseli). Według obecnych plotek, rozdzielczość i przekątna zostanie ta sama, jednakże zamiast obustronnego zakrzywienia zastaniemy brak ramek z lewej i prawej strony, które ukazuje poniższe zdjęcie:

Na przednim panelu, oprócz wyświetlacza, znajdziemy obiektyw przedniej kamerki (8 Mpix) oraz głośnik do rozmów. Tylny panel (wykonany najprawdopodobniej z metalu) ścięty na krawędziach oraz majacy dwa paski antenowe, będzie zawierał dwa aparaty wsparte diodą doświetlającą. Nowe doniesienia potwierdzają, że rozdzielczość aparatów wynosić ma 12 Mpix.

Urządzenie od HTC ma napędzać procesor Snapdragon 835 wraz z układem graficznym Adreno 540. Wspierać je ma aż 8GB pamięci RAM, a pamięci wewnętrznej ma być nawet 256GB. Zapotrzebowaniu na energię ma sprostać akumulator o pojemności 3700 mAh, a całość ma pracować pod kontrolą Androida 7.0 z zainstalowaną nakładką Sense 8 UI. Smartfon ma także wspierać technologię szybkiego ładownia Qualcomm Quick Charge 4.0, która jest szybsza od poprzedniej wersji o 20 procent.

Póki co nie ma żadnej informacji na temat tego, kiedy flagowiec HTC ma zostać zaprezentowany. Jeżeli chodzi o cenę, następca HTC 10 ma kosztować około 691 dolarów.

Na zdjęciu wyróżniającym HTC 10.

Źródło: Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona