Kolejne informacje o tajemniczym GT-N5100 firmy Samsung - Tabletowo.pl
Ważne

Kolejne informacje o tajemniczym GT-N5100 firmy Samsung

Tabletowo.pl Kolejne informacje o tajemniczym GT-N5100 firmy Samsung Plotki / Przecieki Samsung

We wrześniu informowaliśmy Was o urządzeniu GT-N5100, które potocznie nazywane jest Samsungiem Galaxy Note 7.0 . Tablet uzyskał wówczas certyfikat Wi-Fi, dzięki czemu wiadomość o nim wypłynęła na światło dzienne. Teraz możemy podać Wam nowe, bardziej precyzyjne informacje, dzięki benchmarkowi NenaMark.

O stronie tej wspominałem już pisząc na temat LT30i, który miał pracować pod Androidem 5.0.0 ( Key Lime Pie). Znana jest ona jako źródło przecieków informacji o różnych urządzeniach – wygląda na to, że umieszczona na niej specyfikacja GT-N5100 utwierdzi nas w tej opinii.

Same parametry podane przez NenaMark nie mówią nam o przekątnej ekranu – my zakładamy że jest to 7″ – jednak określają rozdzielczość wyświetlanego obrazu, która wynosi 1280 x 720 pikseli. Sercem tabletu ma być procesor 1,6GHz o architekturze ARM – choć nie wiadomo jaki dokładnie, to przy zastosowanym układzie graficznym Mali-400 MP możemy podejrzewać, że jest to 4-rdzeniowy procesor Exynos 4412 (taki sam układ jak w Galaxy Note 2).

Tablet ma pracować na Androidzie 4.1.2 (Jelly Bean), miejmy zatem nadzieję, że Samsung uwzględni tutaj dodatki które zawierał Premium Suite (dołączony do update’a Galaxy Note 10.1 z 4.0 do 4.1), a przede wszystkim dopracowaną wielozadaniowość. Wówczas urządzenie mogłoby być nie lada gratką dla miłośników ekranów o przekątnej 7″ .

GT-N5100 jako Galaxy Note 7.0 byłby najmłodszym, lecz nie najmniejszym członkiem rodziny, posiadając większego brata Galaxy Note 10.1 oraz mniejszych Galaxy Note i Galaxy Note 2. Z pewnością posiadałby on wówczas rysik S Pen, który jest przecież nieodłączną częścią serii Galaxy Note.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona