ARK- Survival Evolved za darmo w Epic Games Store

Kolejna świetna gra dostępna przez ograniczony czas za darmo w Epic Games Store

Dziś Boże Ciało, a to dla większości z nas oznacza wolne. Jeśli jednak brak u Was pomysłów na wykorzystanie dzisiejszego dnia, to – jak co tydzień- Epic Games Store przychodzi do nas z ciekawą propozycją w postaci darmowej gry. Tym razem jest to ARK: Survival Evolved!

ARK: Survival Evolved za darmo!

Kto z nas nie lubił za młodu dinozaurów! U wielu miłość do prastarych gadów nie przetrwała jednak próby czasu – może warto pora latach spróbować do tego wrócić?

Jeśli też tak uważacie to ARK: Survival Evolved jest właśnie dla Was. Ten, dziejący się w otwartym świecie sandboks, podbił kilka lat temu serca wielu graczy i nadal cieszy się sporą popularnością.

Gra polega na przetrwaniu w ogromnym i niebezpiecznym świecie opanowanym przez dinozaury, ale co najlepsze w ARK: Survival Evolved nie będziemy tylko na nie polować, ale również spróbujemy je oswoić. Do tego dochodzi całkiem rozbudowany system rozwoju postaci czy budowanie własnych kryjówek.

Na plus niezła oprawa audiowizualna i ogromny potencjał do zabawy wspólnie ze znajomymi.

Przypominam, że tylko do dzisiaj trwa wielka wyprzedaż w Epic Games Store w której możemy skorzystać ze specjalnego kuponu promocyjnego (do zdobycia W TYM MIEJSCU), który dodatkowo obniża wartość przecenionych gier o 40 zł! Kupon działa w przypadku gier i dodatków o łącznej wartości co najmniej 59,99 zł.

Minimalne wymagania ARK: Survival Evolved prezentują się następująco:

System operacyjny:Windows 7/8.1/10
Procesor:Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 lub lepszy
Pamięć:8 GB RAM
Karta graficzna:NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB lub lepszy
DirectX:Wersja 10
Miejsce na dysku:60 GB dostępnej przestrzeni

Gra oferuje polską wersję językową.

ARK: Survival Evolved możecie pobrać ze strony Epic Games Store lub bezpośrednio z aplikacji sklepu.

ARK: Survival Evolved jest dostępne za darmo do 18 czerwca 2020 roku. Tego dnia, o godzinie 17:00, zostanie udostępniona kolejna darmowa gra.

Przypominam, że aby przypisać darmowe gry do swojego konta, należy uruchomić dwuetapową weryfikację konta. Zrobić to można w TYM MIEJSCU.

W którą ostatnią darmową grę od Epica mieliście okazje zagrać?