Kolejna garść informacji o najnowszych smartfonach od Apple | Tabletowo.pl

Kolejna garść informacji o najnowszych smartfonach od Apple

Dołącz do dyskusji 0

Dopiero wczoraj informowałem Was o zmianach w aparacie i technologii wyświetlacza, które znajdziemy w iPhone 6S. Dziś w sieci pojawiły się kolejne informacje, tym razem dotyczą pamięci RAM.

Apple w iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus zaimplementował zaledwie 1 gigabajt pamięci RAM LPDDR3. Dziś pojawiły się informacje, iż nie dość, że najnowsze urządzenia z „nadgryzionym jabłkiem” będą posiadały więcej pamięci operacyjnej, to dodatkowo będzie ona o wiele szybsza.

Jeśli wierzyć plotkom iPhone 6S oraz iPhone 6S Plus otrzymają 2-gigabajtową pamięć RAM typu LPDDR4. Za produkcję tych pamięci mają odpowiadać firmy, takie jak Hynix (50% urządzeń), Samsung (30%) oraz Micron-Elpida (20%).

iPhone 6S oraz iPhone 6S Plus zostaną zaprezentowane najprawdopodobniej jesienią tego roku. Czy Apple przygotuje dla swoich klientów jeszcze jakieś niespodzianki? Wszystkiego dowiemy się oficjalnie za kilka miesięcy.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona