Ważne

Mamy pierwsze informacje o iPhone 6S

Jest niemal pewne, że jeszcze w tym roku poznamy następcę iPhone 6 z dopiskiem “S” do nazwy. O nadchodzącym urządzeniu do tej pory nie wiedzieliśmy totalnie nic. Dziś to się zmieniło, gdyż do sieci przedostały się pierwsze informacje o najnowszym smartphonie od Apple.

W najnowszym iPhonie 6S prawdopodobnie zostanie ulepszony aparat główny. Według najnowszych informacji Apple wyposaży tego smartfona w aż dwie soczewki, dzięki czemu jakość zdjęć diametralnie się polepszy. Dodatkowo bardzo przydatnym rozwiązaniem ma być zoom optyczny, który pozwoli wykonywać zdjęcia z odległości nie pogarszając jakości zdjęć.

Oprócz aparatu w iPhone 6S zostanie, prawdopodobnie, wprowadzona technologia “Force Touch”, która znana jest już z Apple Watch’a. Pozwala ona na zróżnicowanie siły nacisku na ekran, co umożliwia uruchamianie dodatkowych opcji po mocniejszym nacisku wyświetlacza. Według opublikowanych dziś informacji technologia ta będzie mogła posłużyć nawet do mierzenia ciśnienia krwi oraz tętna.

Oczywiście oprócz tych nowości iPhone 6S będzie jeszcze szybszy i wydajniejszy od swojego poprzednika. Smartfon niemal na 100% zadebiutuje jeszcze w tym roku na wiosnę, albo na początku jesieni. Bardzo możliwe, że oprócz standardowej wersji, podobnie jak przy iPhone 6, poznamy model z “Plusem” w nazwie i większym wyświetlaczem. A jakich zmian Wy byście chcieli w najnowszym urządzeniu od Apple? Czekamy na Wasze pomysły w komentarzach. ;)

*Na zdjęciu iPhone 6 Plus, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Komentarze

 • Szamanowski

  Niezrozumiem jak to jeszcze na wiosnę przecież iPhone zawsze prezentowany był jesienią???

  • Michał

   Za 5 lat nowe modele iphonów jak i innych smartfonów będą się pojawiać co miesiąc. Każdy producent chce być pierwszy, a jak każdy chce być pierwszy to nikt nie będzie, tylko coraz szybciej będą powstawać nowe generacje urządzeń.

 • Red

  News na miarę tego że kiedyś na Placu Czerwonym dawali samochody. Później się okazało że nie dawali a kradli i nie samochody a rowery.

 • Piotr Negatyw

  Poprawy wyglądu bo 6 wyglądają jak z kategorii cenowej do 500 zł

 • dafuq

  Usuną te brzydkie fugi z tyłu?

 • Paveu

  Ciekawe czy ponownie odkryją technologię chowania obiektywu w obudowie, czy będzie dalej wystawał…?

  • Michał

   Racja i g**no prawda, że cienki – jak mierzyć to z obiektywem :)

 • Rakieta

  Mogliby dorzucic gigabajt ramu wiecej, przy takiej cenie telefonu … potrafi sie zmulic przegladarka przy kilku kartach. Optymalizacja optymalizacją ale fizyki sie nie oszuka.

  • Alojzy

   64 KBIT Ram powinno wystarczyć do wszystkiego. Tfu, 1 GB Ram.

 • BUG

  “Smartfon niemal na 100% zadebiutuje jeszcze w tym roku na wiosnę, albo na początku jesieni” K…wa ktoś czyta te wypociny zanim klepnie enter? Poziom językowy tego portalu to DNO. Czy może wszyscy redaktorzy mieli na maturze

  kwity od lekarza na wrodzone ułomności zaczynające się na dys…. ?
  Dobrze że programy w dzisiejszych czasach same poprawiają błędy ortograficzne.
  Przynajmniej nie razi w oczy. Ale czytać się tego nie da. Pisać aby coś napisać… PO CO?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona