Kolejna aktualizacja dla Nokia Z Launcher Beta | Tabletowo.pl

Kolejna aktualizacja dla Nokia Z Launcher Beta

Dołącz do dyskusji 0

Z Launcher jest dostępny dla wszystkich urządzeń z Androidem już od listopada. Swoją jakże na razie krótką karierę rozpoczął na pokładzie tabletu Nokia N1, który można kupić wyłącznie w Azji. Od samego początku nakładka ta pozostaje w wersji Beta, ale wkrótce może się to zmienić. Niedawno Finowie wypuścili dla niej kolejną aktualizację, znacznie poprawiającą działanie.

Autorski launcher Nokii wyróżnia się przede wszystkim obsługą gestów, pozwalająca na wykonywanie różnych czynności. Warto wspomnieć, że najnowszy update nareszcie pozwala na łatwą zmianę tapety w ustawieniach Z Launchera – drobnostka, ale ułatwiająca obsługę.

Oczywiście poprawiono także płynność i szybkość aplikacji, a także usunięto część błędów, zgłoszonych przez społeczność.  W dodatku dodano nowe efekty animacji, kiedy dotkniemy ikonę danej aplikacji. Cóż, ilość zmian nie jest powalająca, ale zapewne więcej nowości ujrzymy dopiero w ostatecznej wersji Z Launchera.

Nokia Z Launcher Beta możecie pobrać ze sklepu Google Play.

Testowaliście już nakładkę Nokii?

źródło: Google Play przez My Nokia Blog, GSM Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona