Kobiety lubią błyskotki, a Huawei o tym wie… Huawei Watch w damskich wersjach: Elegant i Jewel | Tabletowo.pl

Kobiety lubią błyskotki, a Huawei o tym wie… Huawei Watch w damskich wersjach: Elegant i Jewel

Dołącz do dyskusji 0

Nie obraźcie się, drodzy Czytelnicy, ale muszę to stwierdzić: na rynku sprzętu elektronicznego jesteście faworyzowani. Oczywiście nie ma się co dziwić, bo to właśnie męska część społeczeństwa kupuje najwięcej elektroniki (zwłaszcza impulsywnie ;)). Mimo wszystko jednak producenci tworzą specjalne wersje kolorystyczne swoich urządzeń lub w ogóle nowe, specjalne edycje swoich produktów. Tak jest w przypadku Huawei, chińskiego koncernu, który postanowił zadowolić płeć piękną.

Chwilę po tym, jak na Twittera wrzuciłam poniższe zdjęcie prasowe, otrzymałam kilka odpowiedzi od kobiet, którym… „zabłyszczały” oczka. I nie ma się co dziwić – obie nowe wersje Huawei Watch zdecydowanie mogą się podobać kobietom. Są typowo damskie: eleganckie i… błyszczące.

huawei watch dla kobiet

Wersje są dwie: Elegant oraz Jewel. Różnią się od siebie wykonaniem pierścienia. W wersji Elegant powierzchnia jest chropowata i składa się z systematycznie rozmieszczonych obok siebie kropek. Wersja Jewel natomiast wysadzona jest 68 kryształkami Swarovskiego. Oba warianty mają korpus ze stali nierdzewnej i dostępne będą w wersji Rose Gold z różnokolorowymi, skórzanymi paskami (18 mm).

Zegarek w dalszym ciągu oferuje okrągły, 1,4-calowy ekran AMOLED. Jego średnica to 44 mm (uległa zwiększeniu o 2 mm w stosunku do „zwykłego” Watcha) – mając porównanie z Moto 360 drugiej generacji w wersji 42 i 46 mm, muszę stwierdzić, że 44 mm dla mnie wydaje się optymalną wielkością koperty.

Pod względem parametrów nowe, damskie warianty Huawei Watch nie będą różniły się w stosunku do standardowej wersji. W dalszym ciągu będziemy mieli do czynienia ze Snapdragonem 400, 512MB RAM, 4GB pamięci, akumulatorem 300 mAh i grubością 11,3 mm.

Huawei Watch w wersji kobiecej trafią do sprzedaży w pierwszym kwartale 2016 roku.

Ceny:

  • Huawei Watch Elegant: 499 dolarów
  • Huawei Watch Jewel: 599 dolarów

źródło: androidpolice, engadget

*w tytule oczywiście sparafrazowałam jeden z polskich utworów o brązie i słońcu ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona