Ważne

Testujemy Moto 360 drugiej generacji w wersji damskiej (42 mm) i męskiej (46 mm)

Jestem jedną z niewielu kobiet zajmujących się rynkiem urządzeń elektronicznych w Polsce. Z tego też powodu, gdy Motorola wypuściła na rynek damską wersję swojego nowego smart-zegarka, pomyślałam, że kto jak kto, ale akurat ja powinnam ją przetestować. I stało się – smartwatch Moto 360 drugiej generacji trafił do mnie do testów.

Jako że zdecydowana większość odbiorców Tabletowo to mężczyźni, do testów otrzymałam dwie wersje tego zegarka. Pierwszy przeznaczony jest dla pań – tarcza Rose Gold o średnicy 42 mm z piaskowym, skórzanym paskiem (co ciekawe, jest on nieco węższy niż pasek od wersji męskiej 42 mm, co możecie zobaczyć poniżej). Drugi model to wersja męska większa – ze srebrną tarczą o średnicy 46 mm z koniakowym, skórzanym paskiem. Warto pamiętać, że na rynku dostępna jest jeszcze wersja męska mniejsza (42 mm).

moto360-drugiejgeneracji-tabletowo-01

Jeśli chodzi o parametry, Moto 360 drugiej generacji oferuje ekran 1,37″ i 360×325 pikseli lub 1,56″ i 360×330 pikseli, akumulator o pojemności 300 lub 400 mAh, 4GB pamięci wewnętrznej, 512MB RAM, Snapdragona 400, WiFi, Bluetooth, czujnik pulsu i zestaw czujników. Całość działa oczywiście w oparciu o Android Wear.

Ceny Moto 360 drugiej generacji prezentują się następująco:

 • Moto 360 z czarnym paskiem, czarną tarczą, 42 mm: 1299 złotych,
 • Moto 360 z piaskowym paskiem, tarczą Rose Gold, 42 mm: 1349 złotych,
 • Moto 360 z koniakowym paskiem, tarczą srebrną z czarnym tłem, 46 mm: 1499 złotych.

Z pytaniami zapraszam do komentarzy.

Komentarze

 • Dzodzo

  Po testach odsyłasz do motopoland czy np możesz przekazać komuś :) bo jak tak to z niekłamaną przyjemnością przytulę do siebie ‘męską’ wersje na wieczne testy
  Pozdrawiam i czekam na szybkie info z CES 2016

  • Akurat tym razem sprzęt otrzymałam ze Sferisu.

   Ale to nie zmienia faktu, że u nas nie Ameryka – wszystko wraca do producentów lub sklepów, z których sprzęt jest wypożyczany.

   • Dzodzo

    Warto było spytać.
    Miłego i owocnego testu życzę.

 • Metek

  nie napisała Pani jaki typ ekranu jest zastosowany :) ja mam pytanie, czy jest dostępny tryb z zawsze włączonym ekranem (wyświetlaniem godziny na stałe) no i oczywiście jak się sprawuje bateria, bo to ciągle jest rzecz, która w głównej mierze mnie bardzo zniechęca do inteligentnych zegarków. :) Pozdrawiam.

  • IPS.

   Bateria – podobno dwa dni, ale będę to sprawdzać ;) Tryb “Always-on screen” – jest dostępny.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona