Kindle Touch podróżuje za granicę, także do Polski - Tabletowo.pl
Ważne

Kindle Touch podróżuje za granicę, także do Polski

Tabletowo.pl Kindle Touch podróżuje za granicę, także do Polski Nowości

Pamiętacie wyposażony w ekran dotykowy czytnik książek elektronicznych Amazon Kindle Touch, którego premiera miała miejsce wraz z ujawnieniem tabletu Kindle Fire? Na pewno tak. Jeżeli urządzenie bardzo Wam się spodobało, lecz przeszkodą w jego zakupie był fakt, że Amazon nie organizuje wysyłki międzynarodowej, mam dla Was świetną wiadomość: właśnie się to zmieniło.

Czytnik Kindle Touch, podobnie jak tablet Kindle Fire, zyskały ogromną popularność tuż po swoim debiucie rynkowym. Szacuje się, że w swoim najlepszym okresie sklep Amazon sprzedawał aż milion egzemplarzy urządzeń z serii Kindle tygodniowo. Za sprawą udostępnionej dziś opcji wysyłki międzynarodowej, wynik ten na pewno się poprawi. Dzięki niej możecie zakupić czytnik Kindle Touch z Wi-Fi i oczekiwać kuriera, który zapuka w drzwi Waszych domów. Z oferty skorzystać mogą użytkownicy portalu Amazon.com (oddział żadnego innego kraju nie ma Kindle Touch w ofercie) oraz posiadacze amerykańskich kart płatniczych.

Warto zaznaczyć, że w niektórych krajach funkcjonalność czytnika Kindle Touch została zmniejszona. Na przykład, w Bułgarii nie będzie można skorzystać z sieci Wi-Fi, aby pobrać książki, a większość pozycji dostępnych w katalogu Kindle jest w języku angielskim. Na szczęście urządzenia wysyłane do Polski nie mają żadnych ograniczeń.

Czytnik książek elektronicznych Amazon Kindle Touch wraz z roczną gwarancją producenta można zakupić w sklepie Amazon w cenie 139 dolarów. Ciekawe kiedy Amazon zdecyduje rozpocząć międzynarodową dystrybucję swojego tabletu

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona