Kindle Touch 3G bez dostępu do przeglądarki - Tabletowo.pl

Kindle Touch 3G bez dostępu do przeglądarki

Tabletowo.pl Kindle Touch 3G bez dostępu do przeglądarki Ciekawostki Nowości

Połączenie 3G z założenia umożliwi połączenie z siecią i korzystanie z przeglądarki internetowej z dowolnego miejsca w kraju i na świecie. Funkcja ta pożądana jest przy zakupie tabletu internetowego oraz czytnika książek elektronicznych. Z tego powodu decyzja o pozbawieniu przez Amazon swojego czytnika Kindle Touch 3G dostępu do przeglądarki internetowej przy włączonej łączności 3G, wydaje się co najmniej dziwna.

Czytnik książek elektronicznych Kindle Touch 3G miał swoją premierę kilka dni temu, tuż obok tabletu Amazon Kindle Fire. Reklamowano go jako urządzenie z dostępem do sieci komórkowej 3G w 100 krajach świata, w tym także Polsce. Niestety, producent nie wspomniał, że funkcja ta umożliwia połączenie wyłącznie z usługami Amazon, a przeglądarka internetowa działała będzie tylko w trybie Wi-Fi.

Przy omawianiu historii Kindle Touch 3G warto zaznaczyć, że jego brat, czytnik Kindle Keyboard 3G, oferuje pełen dostęp do sieci w trybach 3G i Wi-Fi. Jeżeli potraficie obyć się bez ekranu dotykowego, wybór nieco starszego urządzenia wydaje się być rozsądniejszy.

Jestem bardzo ciekaw, czego Amazon „zapomniał” powiedzieć nam o Kindle Fire….

via SlashGear

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona