Kiedy Galaxy Tab S otrzymają aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow? Podobno wkrótce | Tabletowo.pl

Kiedy Galaxy Tab S otrzymają aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow? Podobno wkrótce

Dołącz do dyskusji 0

Wiem, że część Was jest posiadaczem jednego z tabletów z pierwszej generacji Galaxy Tab S i nie jest pocieszana faktem, że jeszcze nie otrzymała aktualizacji do Androida 6.0.1 Marshmallow. I choć mogliście zacząć wątpić, że w ogóle trafi ona na wasze urządzenia, to byliście w błędzie. Podobno. Bo podobno wkrótce nowa wersja systemu ma zostać udostępniona dla Waszych sprzętów.

Oba tablety, zarówno ośmio-, jak i 9,7-calowy, z serii Galaxy Tab S2 otrzymały już aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow – również w Polsce. Oczywiście Samsung zdążył też już wypuścić ich odświeżone wersje z preinstalowaną pianką. Wciąż jednak czekają na nią przedstawiciele pierwszej generacji Galaxy Tab S.

Koreańczycy nigdy nie publikują oficjalnych list, kiedy i które urządzenia z ich portfolio otrzymają aktualizację do nowej wersji oprogramowania, dlatego musimy opierać się na przeciekach. A te donoszą nam właśnie, że Galaxy Tab S 8.4 i Galaxy Tab S 10.5 dostaną Androida 6.0.1 Marshmallow w trzecim kwartale 2016 roku. Ten już się zaczął (1 lipca) i trwa do 30 września. Jeśli więc jesteście użytkownikami jednego z ww. tabletów, możecie powoli zacierać ręce.

Trzeba się też liczyć z tym, że będzie to ostatnia aktualizacja dla Galaxy Tab S 8.4 i Galaxy Tab S 10.5. Mało prawdopodobne, aby otrzymały one jeszcze Androida 7.0 Nougat.

*Na zdjęciu wyróżniającym Samsung Galaxy Tab S 10.5

Źródło: SamMobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona