Masz zręczne palce i refleks? Zagraj w nową grę od KFC na Messengerze i zgarnij atrakcyjne nagrody! - Tabletowo.pl

Masz zręczne palce i refleks? Zagraj w nową grę od KFC na Messengerze i zgarnij atrakcyjne nagrody!

To nie pierwsza gra na Messengerze od KFC. W zeszłym roku popularna sieć restauracji odpaliła konkurs, w którym do wygrania były kupony na kubełki. Tym razem zgarnąć można kupony na shake’i oraz inne nagrody, które bez wątpienia przydadzą się w trakcie letniego wypoczynku.

Aby zagrać w „Swipe & Shake”, wystarczy włączyć Messengera, znaleźć oficjalny profil KFC Polska i kliknąć „Wyślij wiadomość”. Zasady gry są banalnie proste: należy najechać palcem na znajdującego się w centralnej części grafiki Shake’a i przesunąć palec zgodnie z pokazującymi się na ekranie strzałkami. Każde trafienie premiowane jest punktem. Oczywiście trzeba ich zdobyć jak najwięcej, aby zwiększyć swoje szanse na zgarnięcie jednej z nagród.

Rozgrywki zostały podzielone na trzy etapy: pierwszy, który już się rozpoczął, potrwa do 29 lipca i nawiązuje do letnich festiwali. Drugi pod nazwą „California Summer” wystartuje 30 lipca i ma przenieść użytkowników na letnią plażę. Ostatni będzie dostępny od 27 sierpnia do 30 września 2018 roku i jego hasłem przewodnim ma być „Back to school”.

Co tydzień 40 uczestników z największą liczbą punktów otrzyma nagrody. W każdym tygodniu osoba, która otworzy ranking, dostanie nagrodę główną. W pierwszym, drugim, trzecim i czwartym jest to Lazy Bag firmy Lazy-Bag o wartości 119 złotych. W piątym, szóstym, siódmym i ósmym jest to dwuosobowy dmuchany materac do pływania w kształcie jednorożca o wartości 129 złotych. W dziewiątym, dziesiątym, jedenastym, dwunastym i trzynastym jest to głośnik przenośny Power audio MANTA SPK5000PRO Buffalo o wartości 298 złotych.

Oprócz tego, w każdym tygodniu pozostałe 39 osób może liczyć na kupon na dużego shake’a o wartości 6,45 złotych i określonym smaku (w poszczególnych tygodniach są one inne, zgodnie z podlinkowanym poniżej regulaminem). Organizator konkursu pokrywa także podatek od nagrody.

Regulamin konkursu „Swipe&Shake!”

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona