Porzucaj kurczakami do kubełka, a dostaniesz szansę wygrania kuponu na Wtorkowy Kubełek w KFC - Tabletowo.pl

Porzucaj kurczakami do kubełka, a dostaniesz szansę wygrania kuponu na Wtorkowy Kubełek w KFC

KFC, jak każdy fast food, jest uwielbiany przez miliony. W Polsce też cieszy się ogromną popularnością, o czym świadczą wieczne i strasznie długie kolejki do kas – podejrzewam, że każdy je zauważa, o ile sam w nich akurat nie stoi. Jeżeli więc lubicie raz na jakiś czas opędzlować sobie kuraka, to podejmijcie wyzwanie i zagrajcie w grę. Do wygrania jest kupon na Wtorkowy Kubełek.

Zasady są banalnie proste: wystarczy zainstalować na swoim smartfonie lub tablecie Messengera (w pełnoprawnej wersji, nie Lite), a następnie przejść pod >ten konkretny adres<, aby zagrać w znajdującą się na Messengerze fanpage’a KFC Game grę. Później już tylko wypada wykazać się refleksem i jak najwięcej razy trafić nóżką od kurczaka do kubełka.

Jeżeli Wam za pierwszym razem nie pójdzie, nie martwcie się – możecie próbować nieskończoną liczbę razy. Jeśli będziecie już zadowoleni ze swojego wyniku lub uznacie, że więcej na pewno nie dacie rady, zróbcie screena i udostępnijcie go pod postem promocyjnym na >fanpage’u KFC Game na Facebooku<. Gdy to zrobicie, automatycznie weźmiecie udział w konkursie, w którym do wygrania jest Wtorkowy Kubełek.

Konkurs podzielony jest na pięć cotygodniowych tur, zaczynających się 26.09, 03.10, 10.10, 17.10 i 24.10 i kończących za każdym razem pięć dni później (łącznie trwają więc sześć dni, z wyjątkiem ostatniej, która jest krótsza o jeden dzień). Siódmego dnia organizator podsumowuje wyniki, a ósmego ogłasza zwycięzców. Jedną turę może wygrać tylko jedna osoba – do rozdania jest więc pięć Wtorkowych Kubełków o wartości 14,95 złotych każdy.

Warto też wiedzieć, że pod uwagę będą brane wyłącznie wyniki, osiągnięte na urządzeniach mobilnych. Jedna osoba może przesłać dowolną liczbę screenów w każdej turze. Wszystkie szczegóły znajdziecie w podlinkowanym poniżej regulaminie. Powodzenia!

Regulamin konkursu „Wygraj Wtorkowy Kubełek!”

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona