Katowice też mają swój Premium Service Plaza. Tu naprawisz Samsunga w godzinę

Katowice też mają swój Premium Service Plaza. Tu naprawisz Samsunga w godzinę

Samsung otworzył dziś w Galerii Katowickiej drugi w Polsce punkt Premium Service Plaza. To miejsce, gdzie można szybko naprawić swój smartfon, a międzyczasie… kupić nowy lub zapoznać się z najnowszymi produktami firmy.

Katowickie PSP jest mniejsze od tego w Warszawie, ale działa na bardzo podobnych zasadach. Podobnie jak w przypadku punktu Samsunga zlokalizowanego w kompleksie biurowym Warsaw Spire, jest to miejsce, gdzie aż gęsto od gadżetów tego producenta – smartfonów, tabletów, urządzeń ubieralnych i Smart TV, a także gogli wirtualnej rzeczywistości Gear VR.

Katowice też mają swój Premium Service Plaza. Tu naprawisz Samsunga w godzinę

 

 

Ideą istnienia tej placówki jest zapewnienie klientom szybkiej naprawy smartfonów. Na miejscu znajduje się 8 stanowisk serwisowych, dzięki czemu większość usterek będzie można naprawić tutaj nawet w godzinę. Wiadomo, że niektóre prace mogą przeciągnąć się znacznie dłużej, w zależności od tego, z jakiego kalibru uszkodzeniem mamy do czynienia.

Podczas gdy nasz telefon będzie w rękach serwisanta, można skorzystać ze specjalnej strefy rozrywkowej dla dzieci i dorosłych wyposażonej m.in. w zestawy Gear VR czy stanowiska Samsung Smart Service, umożliwiające bezpłatną aktualizację oprogramowania.

Punkt Samsunga w Galerii Katowickiej będzie czynny przez siedem dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 19:00, w weekendy 10:00-17:00.

źródło: Samsung