Jeśli mieszkasz w tych miastach, to od dziś też bez problemu zamówisz kartę SIM sieci Folx | Tabletowo.pl

Jeśli mieszkasz w tych miastach, to od dziś też bez problemu zamówisz kartę SIM sieci Folx

Dołącz do dyskusji 0

Zasada działania sieci Folx jest o tyle oryginalna, że klient nie może po prostu iść do kiosku i kupić startera – musi go zamówić przez aplikację. Co więcej, musi jednocześnie mieszkać w obsługiwanym mieście, ponieważ karta SIM jest przywożona przez kierowcę. Ich lista właśnie rozszerzyła się o Białystok, Bydgoszcz, Częstochowę, Lublin i Szczecin.

Do tej pory kartę SIM sieci Folx mogli zamówić jedynie mieszkańcy Krakowa, Łodzi, Poznania, Trójmiasta, Warszawy, Wrocławia i aglomeracji śląskiej. Od teraz kierowca przywiezie starter również osobom z Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Lublina i Szczecina. Tym samym oferta tego operatora stała się dostępna dla blisko 1,7 miliona nowych, potencjalnych klientów.

Jak wspomniałem, Folx to bardzo „nietypowy” operator, ponieważ swoje działanie w 100% opiera na aplikacji na urządzenia mobilne (dostępna jest ona na systemy Android i iOS – mobilnego Windowsa nie). Użytkownik nie podpisuje żadnej umowy, tylko korzysta z usług na zasadzie subskrypcji – wystarczy, że podepnie do swojego konta kartę płatniczą, a co miesiąc pobrana zostanie z niej odpowiednia opłata. W każdym momencie może też z niej zrezygnować bez żadnych konsekwencji.

Folx oferuje tylko jeden pakiet usług, w skład którego wchodzą nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych, nielimitowane MMS-y do wszystkich sieci komórkowych i 20 GB internetu. Po wyczerpaniu tego ostatniego można dokupić dodatkowy transfer – 1 GB kosztuje 1,99 złotych. Warto dodać, że powyższe obowiązuje nie tylko w Polsce, ale też w Unii Europejskiej (chociaż sam pakiet internetu jest naturalnie mniejszy). Miesięczna opłata wynosi 29,99 złotych.

Klient może wybrać nowy numer, albo przenieść do Folx swój obecny. Fajną sprawą jest też to, że po skutecznym zachęceniu do dołączenia do tej sieci, zarówno osoba polecająca, jak i polecona dostają jeden miesiąc subskrypcji za darmo. Jeśli jest się skutecznym, można nie płacić nawet i przez rok.

Polecamy również:

Poznajcie Folx – pierwszą w Polsce sieć komórkową w aplikacji

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona