Już jest Skype na iPada! (update 2: jest!) - Tabletowo.pl

Już jest Skype na iPada! (update 2: jest!)

Tabletowo.pl Już jest Skype na iPada! (update 2: jest!) Aplikacje Apple Nowości

Nadszedł koniec plotek, przecieków i niepotwierdzonych informacji o aplikacji Skype na iPada. Od dziś można ją oficjalnie i za darmo pobrać ze sklepu Apple AppStore. Skype umożliwia rozmowy nie tylko z innymi użytkownikami tabletów Apple, lecz także smartfonów, komputerów PC i iMac, a nawet wybranych modeli telewizorów. Wersja na iPada nie jest aktualizacją aplikacji dedykowanej iPhone’om i iPodom touch, a osobnym programem nazwanym Skype for iPad. Tak jak w przypadku tej dla urządzeń o mniejszych ekranach, wersja na tablet Apple pozwala na komunikację zarówno głosową, jak i wideo (tylko na iPadzie 2) za pomocą sieci Wi-Fi oraz 3G.

Nie czekajcie, pobierajcie!

UPDATE:

Chyba zaczęliśmy cieszyć się za wcześnie – Skype na iPada został wycofany ze sklepu AppStore. Przyczyną było jego „przedwczesne pojawienie się”. Enigma nadal pozostaje enigmą.

UPDATE 2:

Jak informują Czytelnicy Tabletowo.pl – Skype na iPada już znów jest dostępny dla wszystkich.

Tabletowo.pl Już jest Skype na iPada! (update 2: jest!) Aplikacje Apple Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona