Skype na iPada jest już bardzo blisko - Tabletowo.pl

Skype na iPada jest już bardzo blisko

Tabletowo.pl Skype na iPada jest już bardzo blisko Aplikacje Apple Ciekawostki Nowości

Skype to najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie. Niestety, do tej pory nie posiada on natywnego klienta na tablety iPad oraz iPad 2, nie wspominając już o funkcji wideorozmów w przypadku tego drugiego. Wiele wskazuje na to, że sytuacja wkrótce diametralnie się zmieni, ponieważ programiści Skype ciężko pracują nad stworzeniem dobrego wideokomunkatora dedykowanego „dachówkom” spod znaku nadgryzionego jabłka.

Kilka tygodni temu do sieci wyciekł filmik przedstawiający Skype’a na iPadzie 2, który wykorzystywał kamerkę internetową urządzenia do przeprowadzania wideorozmów. Wideo zniknęło tak nagle, jak się pojawiło, ale sprytni iternauci zdołali je odpowiednio wcześniej przechwycić.

Od tego czasu w Internecie nie opublikowane zostały żadne nowe informacje na temat Skype’a dla iPada. Jednak czujne oczy jednego z naszych czytelników wypatrzyły coś szczególnego na stronie głównej wideokomunikatora – na liście aplikacji Skype na telefony komórkowe pojawił się iPad. Nie wierzycie, zobaczcie sami! Niestety, po ponownym kliknięciu w menu pozycja „iPad” znika.

Tabletowo.pl Skype na iPada jest już bardzo blisko Aplikacje Apple Ciekawostki Nowości

Jeżeli strona główna komunikatora Skype doczekała się zmian, premiera aplikacji dedykowanej tabletowi Apple jest już bardzo blisko.

Dziękujemy za podesłanie informacji, Dawid! :)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona