Już jest Android 4.4.2 dla tabletów Nexus 7 (2012 i 2013) i Nexus 10 – ledwie kilka dni po 4.4.1 | Tabletowo.pl

Już jest Android 4.4.2 dla tabletów Nexus 7 (2012 i 2013) i Nexus 10 – ledwie kilka dni po 4.4.1

Dołącz do dyskusji 0
Android 4.2.2 dla tabletów Nexus

Każda kolejna aktualizacja systemu cieszy użytkowników, gdyż jest to oznaka, że firma Google doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że występują mniejsze lub większe problemy z działaniem konkretnych funkcji w ich platformie. Tak też właśnie jest w przypadku urządzeń z serii Nexus, które po premierze Androida 4.4 Kit Kat otrzymały już dwie aktualizacje: najpierw do wersji 4.4.1, później, po dosłownie kilku dniach, do 4.4.2. Ta właśnie dziś trafiła do pierwszych posiadaczy sprzętu Nexus.

Jak możecie zauważyć na powyższym screenie podchodzącym z tabletu Nexus 7, changelog jest dość ubogi. Dowiadujemy się z niego, że Android 4.4.2 ma wprowadzać poprawki błędów występujących w oprogramowaniu, jak również ma wpłynąć na wydajność i stabilność pracy systemu. Z kolei w smartfonie Nexus 5 nowa wersja systemu odpowiada głównie za usprawnienia związane z pracą aparatu.

Android 4.4.2 (build KOT49H) powędrował dziś do użytkowników następujących urządzeń: tabletów Nexus 7 pierwszej i drugiej generacji, Nexusa 10, a także smartfonów: Nexus 4 i Nexus 5.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona