Już 2 września poznamy bardzo mocny, 7,9-calowy tablet od Meizu?
Ważne

Już 2 września poznamy bardzo mocny, 7,9-calowy tablet od Meizu?

Meizu to jeden z chińskich producentów, który jest także znany poza granicami Państwa Środka. Marcin pisał o nich w swoim tekście „Potężne tsunami z Chin — ekspansja nowej myśli technologicznej„, z którym warto się zapoznać. Pisaliśmy ostatnio o 5,5-calowym phablecie Meizu MX4. Jego podzespoły mają być z najwyższej półki, ale cena ma nie przekroczyć 300 euro. Jednak fani mocnych tabletów mogą 2 września również dostać ciekawy prezent od Meizu.

W kwietniu tego roku pisaliśmy Wam o tablecie Meizu Max, który ma zostać zaprezentowany już 2 września razem z nowym flagowym phabletem oraz jego kilkoma odmianami. Łącznie poznać możemy kilka ciekawych urządzeń, ale nas oczywiście najbardziej interesuje tablet. Meizu Max będzie mieć prawdopodobnie 7,9-calowy ekran o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli, 13-megapikselowy aparat główny (3 mpix na przodzie) oraz nakładkę systemową na Androida, Flyme 4.0. Nie jest znana ilość pamięci RAM oraz procesor, ale wcześniejsze przecieki mówiły o 3 GB i Snapdragonie 801.

Tabletowo.pl Już 2 września poznamy bardzo mocny, 7,9-calowy tablet od Meizu? Android Plotki / Przecieki Tablety

Co równie ważne Chińczycy stawiają także na jakość wykonania oraz niską cenę. Jeśli wszystkie plotki się potwierdzą, to już za kilka dni możemy zobaczyć kilka świetnych urządzeń. Myślicie, że Meizu stanie na wysokości zadania?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona