Ważne

Meizu zamierza pokazać bardzo mocny phablet o nazwie Max

MeizuMAX-tablet

W nadchodzących dniach możemy spodziewać się wielu nowych i niezwykle ciekawych urządzeń od chińskich producentów. Tablet Xiaomi MiPad poznamy prawdopodobnie już 23 kwietnia na konferencji w Pekinie. Jednak inna chińska firma nie zamierza zostać z tyłu i dlatego niedługo możemy spodziewać się też propozycji Meizu, o nazwie Max.

Na razie nie mamy wielu informacji o tablecie Meizu Max, ale możemy zobaczyć jak prawdopodobnie będzie wyglądać na poniższym filmie. Poza tym ma on zaoferować ekran o rozdzielczości 2560 × 1600, który będzie miał bardzo cienkie ramki. Znaleźć mamy w nim również 13-megapikselowy aparat główny oraz 3-megapikselowy znajdujący się na przednim panelu. Sercem tego urządzenia ma być topowy procesor Snapdragon 801 oraz jak możemy się domyślać zapewne 3 GB pamięci operacyjnej RAM. Wszystko będzie pracować na Androidzie oraz nakładce Flyme 3.0.

Musimy również pamiętać, że Meizu zamierza również wypuścić interesujący phablet (Meizu Blue Charm Note) oraz ma w swojej ofercie wiele smartfonów, które jakiś czas temu zostały zaprezentowane we Francji. Dzięki temu sprowadzenie urządzeń tej firmy powinno być proste.

Źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona