Jutro zobaczymy też nowego iPada Mini, ale nie będzie w nim wielkich zmian

Już jutro odbędzie się konferencja Apple w Cupertino, na której spodziewamy się zobaczyć nowego iPada Air 2. Ostatnio nawet do sieci trafiły informacje, że będzie on posiadać 2 GB pamięci operacyjnej RAM oraz procesor A8X. Oprócz niego mają się także pojawić nowe MacBooki. Jednak do tej pory nie wiadomą było czy zobaczymy też odświeżoną wersją mniejszego tabletu amerykańskiej firmy. Najprawdopodobniej tak, ale nie będzie ona zaskakiwać. 

Analityk KGI Securities, Ming-Chi Kuo, powiedział, że jutro zobaczymy nowego iPada Mini, ale nie będzie on znacząco różnić się od poprzedniej wersji. Możemy jedynie liczyć na drobne usprawnienia, jak chociażby Touch ID, czyli czytnik linii papilarnych w przycisku menu. Poza tym możemy także się spodziewać nowych pokrowców Smart Cover i Smart Cases, które będą dostępne w wielu kolorach.

Nie jest znana jeszcze jego specyfikacja, jednak już jutro dowiemy się wszystkiego o nowych dachówkach Apple. Myślicie, że firma z Cupertino będzie w stanie nas czymś zaskoczyć czy raczej zobaczymy po prostu odświeżone wersje aktualnych urządzeń?