Jurassic World Evolution za darmo w Epic Games Store

Jak kończyć rok to z przytupem! Jurassic World Evolution za darmo w Epic Games Store

Jestem ogromnym fanem dwóch pierwszych filmowych Parków Jurajskich. Niestety, później seria ta nie miała szczęścia ani do filmów, ani do gier. Nie licząc jednego wyjątku – Jurassic World Evolution, w które możecie teraz zagrać za darmo dzięki szczodrości sklepu Epic Games Store!

Jurassic World Evolution za darmo w Epic Games Store!

Pomysł na Jurassic World Evolution jest niezwykle prosty, patrząc na filmowy oryginał. W grze wcielamy się w zarządcę parku rozrywki, którego główną atrakcją są oczywiście dinozaury. Naszym zadaniem jest jak najlepsze prowadzenie naszego parku i dbanie o jego rozwój. W grze oczywiście nie zabrakło ucieczek dinozaurów, niczym w filmowym pierwowzorze.

W zeszłym roku miałem przyjemność spędzić z Jurassic World Evolution parę godzin i ja, jako fan filmowej serii, bawiłem się wyśmienicie. Jestem oczywiście świadom kilku braków gry studia Frontier Developments (twórców Rollercoaster Tycoon), ale mi prywatnie kompletnie nie przeszkadzały w zabawie. Jeśli więc macie dziś wolny wieczór, to może warto sprawdzić swoje umiejętności w Jurassic World Evolution?

W produkcji niestety nie znajdziemy polskich napisów, co może zniechęcić do gry młodszych graczy. W tym miejscu zaznaczę jednak, że Jurassic World Evolution jest tytułem raczej dla starszych wiekiem odbiorców, ze względu na swój stopień zaawansowania i brutalność.

Minimalne wymagania sprzętowe Jurassic World Evolution:

System operacyjny:Windows 7 (SP1+)/8.1/10 64bit
Procesor:Intel i5-2300/AMD FX-4300
Pamięć:8 GB RAM
Karta graficzna:NVIDIA GeForce GTX 1050/GeForce GTX 660/AMD Radeon 7850 (2GB)
Miejsce na dysku:8 GB dostępnej przestrzeni

Jurassic World Evolution możecie przypisać sobie za darmo do konta na stronie Epic Games Store lub bezpośrednio w aplikacji sklepu.

Na ten moment to już koniec codziennego rozdawania gier od Epic Games Store, jednak pamiętajcie, że aż do 7 stycznia trwa Świąteczna wyprzedaż 2020, podczas której możecie wykorzystać specjalny kupon o wartości 40 złotych!

Udało się Wam przypisać wszystkie 15 darmowych gier do swojego konta Epic przez ostatnie dwa tygodnie?