12 września może czekać nas niezła dawka wrażeń

W ciągu kilkunastu najbliższych dni możemy spodziewać się wielu premier – w końcu przed nami tragi IFA 2017 w Berlinie – jednak najprawdopodobniej żaden nie dostarczy nam tylu wrażeń, co 12 września. Wówczas – jak donoszą najświeższe przecieki – zadebiutować mają bowiem dwa niezwykle wyczekiwane smartfony.

Reklama

Tak patrzę sobie właśnie w swój kalendarz i widzę, że na 30 sierpnia Samsung zaplanował konferencję, jednak nie spodziewam się po niej zbyt wiele. Podejrzewam, że Koreańczycy zaprezentują nowe wearables oraz inteligentne sprzęty domowe. Dzień później mamy konferencje LG, Sony i Lenovo i oczywiście najważniejsza jest ta pierwsza, ponieważ podczas niej zobaczymy LG V30. Oczekiwania wobec smartfona są tak samo duże, jak pokładane w nim nadzieje na polepszenie sytuacji działu mobilnego LG, który już od dziewięciu kwartałów z rzędu notuje straty. Sony z kolei ma pokazać m.in. wyczekiwaną przez sporo osób Xperię XZ1 Compact. 2 września jest jeszcze konferencja Huawei, ale nie oczekujcie premiery Mate’a 10 – ten zadebiutuje dopiero 16 października.

Reklama

Jak widać, nie będziemy się nudzić w najbliższych dniach, jednak dopiero 12 września nastąpi prawdziwa kumulacja. Jak bowiem głosi plotka, dokładnie tego samego dnia Apple zaprezentuje jubileuszowego iPhone’a, a Xiaomi Mi Mix 2. Zarówno jeden, jak i drugi smartfon jest ogromnie przez nas wyczekiwany. Chociaż osobiście bardziej czekam na premierę tego drugiego, ponieważ wciąż wiemy na jego temat bardzo mało.

Oczywiście wciąż są to tylko plotki, gdyż żaden z producentów nie potwierdził jeszcze oficjalnie daty premiery swoich nowości. Jeżeli jednak się one potwierdzą, to z dużym prawdopodobieństwem nie będziemy musieli wybierać, którą konferencję oglądać – z uwagi na duże różnice w czasie, konferencja Xiaomi powinna się odbyć koło południa, najpóźniej wczesnymi godzinami czasu polskiego, natomiast Apple dopiero wieczorem.

Emocje jednak na pewno nie zdążą przez tych kilka godzin opaść, więc szykujcie się na dzień pełen wrażeń!

Zobacz też:

https://www.tabletowo.pl/2017/08/18/xiaomi-mi-mix-2-starck-concept/

Źródło: Techweb przez Playfuldroid!