Jet Car Stunts 2 debiutuje w App Store - Tabletowo.pl

Jet Car Stunts 2 debiutuje w App Store

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Jet Car Stunts 2 debiutuje w App Store Aplikacje

Wśród gier wyścigowych, które zadebiutowały w App Store w minionym roku, królowały tytuły stawiające na realizm. Dopracowany silnik fizyczny, znane marki samochodów i trasy wzorowane na prawdziwych torach wyścigowych to tylko niektóre z cech odpowiedzialnych za sukces takich gier jak Real Racing 3 czy GT Racing 2. Rok 2014 zacznie się jednak dla fanów „ścigałek” od tytułu prezentującego zupełnie odmienne podejście do tematu.

Trudno bowiem mówić o realizmie, gdy kierujemy odrzutowym samochodem jadącym po futurystycznym torze zawieszonym gdzieś w powietrzu, udowadniając co chwilę, że grawitacja to coś, co przytrafia się innym. Jet Car Stunts 2 stawia bowiem na czysto zręcznościową rozgrywkę w stylu starych, konsolowych tytułów takich jak Wipeout czy F-Zero X. Podczas rozgrywki przyjdzie nam zasiąść za sterami siedmiu różnych pojazdów (różniących się od siebie nie tylko wyglądem, ale też sposobem prowadzenia), którymi pokierujemy na ponad 100 dostępnych w grze poziomach. Niestety, mimo iż tytuł ten dostępny jest do pobrania za darmo, to jednak by odblokować wszystkie trasy i pojazdy należy skorzystać z mikropłatności.

Gra Jet Car Stunts 2 dostępna jest do pobrania w internetowym sklepie z aplikacjami App Store. Aktualnie trwają pracę nad wersją na platformę Android, jednak twórcy nie ukrywają, że może im to zająć nawet kilka miesięcy.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona