Jest już dostępny Snapseed w zaktualizowanej wersji 2.0.3

W urządzeniach mobilnych mamy do dyspozycji już bardzo dobre aparaty, dzięki czemu coraz więcej osób chętnie dzieli się swoimi fotografiami na różnego rodzaju portalach społecznościowych. Wówczas niezastąpione okazują się aplikacje, które potrafią upiększyć nasze zdjęcia. Właśnie takim programem jest Snapseed od Google. Niedawno pojawiła się aktualizacja do wersji 2.0.3, która jest już dostępna w Google Play oraz App Store.

O samym Snapdseedzie 2 i jego różnych opcjach więcej przeczytacie w tym wpisie. Przejdźmy zatem do zmian, wprowadzonych w tej aktualizacji. Pierwsza modernizacja dotyczy ułatwienia dostępu do różnego rodzaju poradników, które wytłumaczą krok po kroku, jak wykorzystać np. dany tryb. Oprócz tego dodano dwa nowe filtry: Rozmycie Soczewkowe oraz Kontrast Tonalny.

Reklama

Wprowadzono także liczne poprawki i wsparcie dla nowych języków. Ulepszono również pędzel, który posiada teraz więcej różnych rozmiarów, a także możemy lepiej regulować głębię obrazu. Update 2.0.3 jest już dostępny do pobrania w AppStore oraz Google Play.

[button link=”https://itunes.apple.com/en/app/snapseed/id439438619?mt=8″ class=”zkazdej” id=”appstore” newtab=”on”][/button][button link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.niksoftware.snapseed” class=”zkazdej” id=”googleplay” newtab=”on”][/button]

źródło: Snapseed (Google+) przez Android Community