Samsung Galaxy S5

Jeśli chodzi o reklamy to Samsung nie ma sobie równych!

Glam-Galaxy-S5-Group

Nie jestem dużym fanem Samsunga Galaxy S5, ale potrafię docenić konsekwencje Koreańczyków i umiejętności marketingowe. S5 nie jest moim zdaniem lepsza od reszty flagowców, ale to on bije rekordy sprzedaży. A nadchodzący Galaxy S5 Prime może tylko jeszcze zwiększyć przewagę koreańskiej firmy nad konkurencją. Jednak kluczem do wszystkiego i tak jest odpowiednia promocja tych produktów.

Na początek zobaczcie 3 reklamy od koreańskiej firmy:

http://youtu.be/gUJ0OmUshEg
http://youtu.be/DtvpiReBkCk
http://youtu.be/J2589c8hrbw

Zdaję sobie sprawę, że to czysty marketing i gdybym miał wybierać urządzenie z 5–calowym ekranem, to nie wziąłbym prawdopodobnie Samsunga. Jednak jeśli byłbym przeciętnym klientem to patrząc na reklamy nawet chwili bym się nie zawahał. Koreańczycy swoim prostym przekazem potrafią trafić do odbiorcy, co pokazują ich wyniki sprzedaży. Robią oczywiście reklamy pełne gwiazd, które kosztują miliony, ale nie tylko.

http://youtu.be/YW1yZPflIXY

Inni producenci starają się zrobić reklamy w konkretnym stylu i liczą na to, że wypalą. Samsung robi wiele, zupełnie od siebie różnych reklam i jak widać trafiają one do odbiorców. Nie chcę się tutaj zachwycać nad Koreańczykami, ale muszę przyznać, że jak nikt inny potrafią sprzedać swój produkt, a Galaxy S5 to murowany hit tego roku.

Źródło