Jedna z lepszych reklam z tabletem w roli głównej - ever! (wideo; humor) - Tabletowo.pl
Ważne

Jedna z lepszych reklam z tabletem w roli głównej – ever! (wideo; humor)

Tabletowo.pl Jedna z lepszych reklam z tabletem w roli głównej - ever! (wideo; humor) Humor Nowości Samsung

Dwudziesta druga już minęła… Większość z nas zakończyła roboczy dzień i, padając ze zmęczenia, powoli zmierza oddać się w objęcia Morfeusza. Ale zanim to zrobicie, mam dla Was jedną z lepszych reklam z tabletem w roli głównej. Gotowi na dobrą dawkę humoru?

Jeśli mieliście zły dzień i szukacie czegoś, co mogłoby Wam poprawić humor lub po prostu chcecie się pośmiać, włączajcie szybko, bez wahania, poniższy filmik. Pokazuje on, za sprawą Media Markt, że Niemcy jednak też mają całkiem niezłe poczucie humoru ;) Pamiętajcie jednak, by przed wciśnięciem przycisku „play” odstawić jedzenie i picie – grozi zadławieniem.

A skoro już o reklamach mowa… Rzadko zdarza się zobaczyć wideo, które na dłuższy czas zapadnie nam w pamięci. Ja tak miałam w przypadku reklamy czeskiego T-Mobile („TA-BLE-TY! Gryź tablety!”) i urządzeń Asusa (the love their asses). Do tego grona dołącza dziś niemiecki oddział Media Markt ze swoim filmikiem, który niesamowicie mnie rozbawił. Dajcie znać czy znacie jakieś ciekawe, niekonwencjonalne reklamy z tabletami w roli głównej.

Dzięki Jarek za podrzucenie linka! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona