Czeska reklama tabletów w T-Mobile - na poprawę humoru - Tabletowo.pl
Ważne

Czeska reklama tabletów w T-Mobile – na poprawę humoru

Środek tygodnia. Za oknem pogoda jest, jaka jest, czyli zniechęcająca do wszystkiego, a na usta cisną się początkowe słowa piosenki „Przemoknięte serca miast” Edyty Bartosiewicz: Dziś nad światem zmienił ktoś nieba błękit w chmur atrament… W moich Kielcach otwarcie kolejnej galerii handlowej (Korona) i rozpoczęcie święta studentów – Juwenaliów. Do tego wszystkiego przydałaby się słoneczna pogoda z temperaturą wyższą o co najmniej kilkanaście stopni oraz dobry humor. O ile to pierwsze na razie pozostaje w sferze marzeń, tak o pojawienie się uśmiechu na twarzy o wiele łatwiej.

Zwłaszcza patrząc na reklamę tabletów w czeskiej sieci T-Mobile. I choć wcale do najnowszych nie należy, warto na nią spojrzeć i potraktować ten wpis z lekkim przymrużeniem oka ;). W końcu nie możemy być ciągle poważni, a kategoria „humor” (a jest taka, jest!) została ostatnio bardzo, ale to bardzo zaniedbana…

Rano na szybko wrzuciłam ten filmik na nasz profil na Facebooku, poniżej dla wszystkich, którzy nas nie śledzą (no właśnie – dlaczego?!). Hasło dnia: TA-BLE-TY! Gryź tablety ;)

Raz jeszcze dzięki Krzysztof za podesłanie tego filmiku ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona