Nowe premiery JBL

JBL prezentuje nowe słuchawki bezprzewodowe. Jest z czego wybierać

Amerykańskie przedsiębiorstwo JBL zaprezentowało nową linię słuchawek bezprzewodowych. Będą to trzy nowe pozycje, z których dwie zaoferują aktywną redukcję szumów.

Nowe słuchawki TWS prosto od JBL

JBL od lat słynie ze swoich urządzeń audio. Są one wysokiej jakości, a przede wszystkim oferują bardzo dobry dźwięk. Firma z Los Angeles zaprezentowała właśnie trzy nowe słuchawki bezprzewodowe TWS, na które na pewno warto zwrócić uwagę.

Pierwszymi z nich są JBL Live FREE NC+. Słuchawki oferują aktywną redukcję szumów (ANC) ze wsparciem dla technologii Smart Ambient, która przyciszy słuchawki w momencie rozmowy. Łączny czas pracy na baterii, wliczając w to ładowanie poprzez dołączony case, będzie wynosić 21 godzin. Natomiast słuchawki na baterii mają działać do 7 godzin. Sam power bank będzie ładowany poprzez kabel USB-C, a ponadto zapewnia zgodność z Qi, co pozwoli na jego naładowanie poprzez ładowarkę indukcyjną, obsługującą ten standard.

Same słuchawki oferują możliwość separacji, co pozwala na wykorzystanie jednej z nich w czasie rozmowy, podczas gdy w drugiej będziemy mogli dalej słuchać swojego ulubionego utworu czy podcastu.

Dodatkowo JBL Live FREE NC+ będą mogły współpracować z asystentami Google oraz Alexa. Certyfikat IPX7 pozwoli zanurzyć się ze słuchawkami w wodzie na głębokość do 1 metra, nie dłużej niż na 30 minut. Słuchawki będą dostępne z casem w 4 kolorach, a ich cena wyniesie 159 euro (ok. 700 zł bez wliczonych podatków i marż).

Kolejną z nowości są słuchawki JBL Reflect MINI TWS, które mają być idealną propozycją dla osób uprawiających sport, ponieważ mają specjalny zaczep, który uniemożliwi słuchawce wypadnięcie z ucha. Dokładnie tak samo, jak w przypadku JBL Live FREE NC+, mogą się one pochwalić certyfikatem IPX7 oraz działaniem na baterii do 21 godzin z dołączonym casem ładującym.

Słuchawki JBL Reflect MINI TWS także wykorzystują technologię ANC w połączeniu ze Smart Ambient oraz zapewniają wsparcie dla dwóch największych asystentów głosowych. Słuchawki będzie można nabyć z casem w trzech kolorach, a ich cena wynosi 149 euro (ok. 660 zł).

Ostatnimi z zaprezentowanych słuchawek TWS są JBL Tune 225TWS. Tym razem nie otrzymamy aktywnej redukcji szumów, natomiast wydłuży się czas pracy – na jednym ładowaniu z wykorzystaniem etui będą mogły działać do 25 godzin.

Zastosowany tutaj 12 mm przetwornik ma zapewnić niesamowity bas, który będzie wspomagany technologią JBL Pure Bass. Propozycja ta ma być idealna dla osób oczekujących od słuchawek tylko ładnego i czystego dźwięku oraz dla tych, którzy muzyki słuchają głównie w domu i nie potrzebują aktywnej redukcji szumów.

JBL Tune 225TWS będą dostępne aż w 6 kolorach, a ich cenę ustalono na poziomie 99,99 euro (~440 zł). Wszystkie wymienione modele będą dostępne w sprzedaży od października 2020 roku.

Polecamy również: