Japończycy smartfony ze Star Wars będą kupić mogli, zazdrośni jesteśmy | Tabletowo.pl

Japończycy smartfony ze Star Wars będą kupić mogli, zazdrośni jesteśmy

Dołącz do dyskusji 0

Dlaczego Japonia zawsze ma najfajniejsze smartfony poświęcone filmowej tematyce? Sharp dostarcza kolejne urządzenie, które docenią wielbiciele wąskich ramek i fani sagi Star Wars. Nadchodząca premiera Łotra 1 to znakomita okazja, żeby opowiedzieć się po którejś stronie Mocy, wybierając wersję w kolorze czarnym bądź białym.

Oczywiście, to nie pierwszy raz, kiedy można zaopatrzyć się w smartfon z obudową inspirowaną filmowymi bohaterami – jakiś czas temu można było kupić Samsunga Galaxy S7 Edge w wersji z Batmanem. Ale tylko spójrzcie: czy to nie drażni Waszych midichlorianów?

Specyfikacja i wygląd smartfonu nie kojarzy się z jakimś konkretnym modelem dostępnym na europejskim rynku – co zresztą byłoby dziwne, biorąc pod uwagę, że Sharp nie sprzedaje u nas swoich urządzeń. Telefon ma 5.3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080p, procesor Snapdragon 820, 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, aparat o rozdzielczości 22.6 Mpix i baterię 3000 mAh. Jest też umiarkowanie cienki (ma 7.7 mm) i wbudowano mu tuner TV.

Wraz z wstawkami w obudowie, które świecą na czerwono lub jasnoniebiesko, w zależności od wersji kolorystycznej, oraz symbolami Jasnej i Ciemnej Mocy na pleckach, smartfony mają zestaw cech, które nieodłącznie kojarzą je ze światem Gwiezdnych Wojen. Mamy tu więc preinstalowane tapety, inspirowane wnętrzami X-Wingów i myśliwców TIE Fighter, specjalne motywy graficzne, ikony, stylizowane odtwarzacze muzyczne, dedykowane emoji, dzwonki i zestaw kart Star Wars dorzuconych do zestawu.

Smatfony będą sprzedawane przez japońskiego operatora telefonii komórkowej SoftBank od początku grudnia. Nie wiem, który smartfon bym wybrał, ale Ciemna Strona Mocy kusi!

źródło: SoftBank dzięki PhoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona