Jaka będzie cena Huawei Ideos S7 Slim w Polsce?

Na początku czerwca jako pierwsza redakcja w Polsce przedstawiliśmy Wam recenzję ciekawego tabletu, jakim jest Huawei Ideos S7 Slim. Urządzenie wzbudziło wśród Czytelników Tabletowo.pl zainteresowanie, więc jesteśmy zobowiązani poinformować, że model ten w końcu pojawił się w pierwszym polskim sklepie internetowym. Jest to co prawda dopiero jego zapowiedź, bo stan magazynowy jest równy zeru, jednak najważniejsza jest cena Huawei Ideos S7 Slim, której dotychczas nie znaliśmy…

W Stanach tablet Huawei został wyceniony na 300 dolarów, co w przeliczeniu na naszą walutę daje ok. 830 złotych. Do tego dochodzi kilka opłat, marża, itd. i wychodzi, że w Polsce będzie można go kupić za 1143,47 złotych. Taką kwotę podaje sklep Kirk, w którym to pojawił się Ideos S7 Slim.

Za te pieniądze otrzymujemy tablet posiadający 3G (dla wielu z Was pozycja obowiązkowa), procesor Qualcomm Snapdragon o taktowaniu 1GHz, WiFi, ekran o przekątnej 7″ i rozdzielczości 800 x 480 pikseli, 8GB pamięci, slot microSD, aparat 3,2 Mpix, microUSB, HDMI, Bluetooth. Całość pracuje w oparciu o starszą wersję systemu – Android 2.2. Dodatkową jego zaletą jest możliwość dzwonienia i wysyłania SMS-ów.

Więcej informacji na temat tego modelu znajdziecie w recenzji Huawei Ideos S7 Slim.

Dzięki dyj i Michał za podesłane linki!

link do sklepu