Jak wygląda Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8+ w porównaniu z Galaxy Note 7? Ano tak | Tabletowo.pl

Jak wygląda Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8+ w porównaniu z Galaxy Note 7? Ano tak

Dołącz do dyskusji 0

Każdy kolejny dzień przybliża nas do premiery Galaxy S8 i Galaxy S8+ (przypominam: ta już 29 marca). My jednak od dłuższego czasu wiemy praktycznie wszystko na temat tych urządzeń i jest małe prawdopodobieństwo, że czymś nas Samsung zaskoczy (chociaż oczywiście wszyscy na to po cichu liczymy). Ale to i tak nie powstrzymuje różnych osób przed publikowaniem nowych przecieków. W ostatnim czasie najczęściej pojawiają się zdjęcia. Lecz to, które widzicie powyżej (lub poniżej – zależy gdzie to czytacie ;) ), jest jednym z najbardziej interesujących – nadchodzące flagowce porównano bowiem z (wycofanym ze sprzedaży) Galaxy Note 7.

Po pierwszych doniesieniach, że Galaxy S8 i Galaxy S8+ będą miały ekrany o przekątnej – odpowiednio – 5,8 i 6,2 cala, wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak to może wyglądać w porównaniu z ostatnim Notatnikiem, który miał 5,7-calowy wyświetlacz.

Później jednak stało się jasne, że Galaxy S8 wcale nie musi być większy niż Galaxy Note 7, ponieważ Samsung zmniejszył górną i dolną ramkę do minimum i całkowicie zniwelował boczne poprzez zastosowanie obustronnie zakrzywionego wyświetlacza. Jaki jest tego efekt, wiedzieliśmy od dawna, ale teraz (w końcu) możemy zobaczyć, jak nowa eSka wygląda w porównaniu z ostatnim Note’em. Krótko – pomimo większego ekranu i tak jest od niego nieco mniejsza.

Troszkę większy jest natomiast Galaxy S8+, ale też nie jakoś specjalnie bardzo. A już zapewne znaczna część nie wyobrażała sobie, że może być taki „mały” w stosunku do Galaxy Note 7, chociaż ma wyświetlacz o przekątnej „aż” o 0,5 cala większej.

Niżej natomiast możecie zobaczyć porcję kolejnych zdjęć Galaxy S8 i Galaxy S8+. Na ostatnim widać etui dedykowane do pierwszego z ww. modeli (choć według ostatnich doniesień, smartfony nie będą dostępne w takich kolorach).

AktualizacjaNiestety, okazało się, że to zdjęcie to fejk. Szkoda. Ale mimo wszystko i tak podziałało na naszą wyobraźnię.

Źródło: Weibo przez SamMobilePriceraja przez Android HeadlinesSlashleaks

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona