Jak (nie)odporne na upadki są tablety? (wideo) - Tabletowo.pl
Ważne

Jak (nie)odporne na upadki są tablety? (wideo)

Tabletowo.pl Jak (nie)odporne na upadki są tablety? (wideo) Ciekawostki Nowości

Tablety to drogie urządzenia, które – jak już kupimy – są naszym oczkiem w głowie. Dbamy o to, by nie porysował się ich ekran lub tylna obudowa czy o to, by nie wypadł nam z ręki… Ale zdarzają się sytuacje – całkowicie niezależne od nas, w których nie da się tego uniknąć. Ludzie z ElectronicsBreak postanowili sprawdzić jak (nie)radzą sobie tablety z upadkami. Na warsztat wzięto trzy modele: Motorolę Xoom, iPada 2 oraz Samsunga Galaxy Tab (7″).

Gotowy? 3, 2, 1…

W przypadku Samsunga Galaxy Tab można mówić o szczęściu – tablet odniósł niewielkie obrażenia w porównaniu z tak obszernymi, jak w przypadku pozostałych dwóch modeli.

A teraz jeszcze raz popatrzcie na obrazek po upadku wszystkich trzech urządzeń (od lewej: Samsung Galaxy Tab, Motorola Xoom, iPad 2) i strzeżcie swoich urządzeń przed ewentualnymi upadkami – nikomu tego nie życzę!

Tabletowo.pl Jak (nie)odporne na upadki są tablety? (wideo) Ciekawostki Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona