iTether – aplikacja do tetheringu za pomocą USB dla urządzeń z iOS (update)

itether

Reklama

Macie w domu iPhone’a, iPoda touch lub iPada? A może wszystkie te urządzenia? Jeżeli tak, wykrzesajcie z portfela niecałe $15 i kupcie w sklepie Apple AppStore aplikację iTether. Jak sama nazwa wskazuje, program ten służy do tetheringu z komputerem za pomocą USB. Proces ten nie wymaga jailbreaka i umożliwia coś, czego od dawien dawna brakowało użytkownikom systemu iOS.

Pod niewiele mówiącą nazwą tethering kryje się metoda przewodowego lub bezprzewodowego podłączenia komputera do internetu za pomocą telefonu komórkowego. Aby aplikacja iTether zadziałała, korzystający musi zainstalować ją nie tylko na telefonie lub tablecie, ale również komputerze, który chce połączyć z siecią. Więcej informacji na temat projektu Tether dostępnego na platformy Android, BlackBerry, a od dziś także iOS, znajdziecie na jego oficjalnej stronie internetowej, natomiast prawdziwą kopalnią wiedzy na temat tetheringu jest opublikowany przez nas ten artykuł.

Nie czekając, udajcie się do sklepu Apple AppStore i dajcie nam znać, co sądzicie na temat iTether.

AKTUALIZACJA

Apple było, jest i będzie Apple. Aplikacja iTether została wycofana ze sklepu AppStore bez podania powodu. Komu udało się ją pobrać?

via ZD Net