iron harvest

Obejrzyj świetny zwiastun Iron Harvest, a także… zagraj w jego otwartą betę!

Do premiery Iron Harvest pozostał jeszcze tylko lekko ponad miesiąc, co naturalnie owocuje zwiększonym zainteresowaniem tą produkcją wśród graczy. Wczoraj do sieci trafił nowy zwiastun tego tytułu, a już od dziś będzie można również zagrać w otwartą betę.

Reklama

Nowy zwiastun Iron Harvest

Nie skłamię chyba pisząc, że jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych RTS tego roku. Najnowsze dzieło KING Art Games, bazujące na fenomenalnej twórczości Jakuba Różalskiego, zapowiada się bardzo dobrze, m.in. dzięki wspaniałemu światowi wykreowanemu przez wspomnianego, polskiego artystę.

W grze poznajemy alternatywną historię, podczas której mierzą się ze sobą trzy supermocarstwa Europy — Imperium Saksonii, Rusviet oraz… Republika Polanii! Każda ze stron ma swoje własne cele i problemy, które próbuje rozwiązać za wszelką cenę.

Iron Harvest to strategia czasu rzeczywistego z dużym naciskiem na walkę. Gra zaoferuje kampanię fabularną (którą przejść możemy sami lub ze znajomym), a także tryby potyczek, zarówno ze sztuczną inteligencją, jak i z innymi graczami.

Jako fan twórczości Różalskiego, jak również gier RTS, takich jak chociażby Company of Heroes, czekam na Iron Harvest wręcz z wypiekami na twarzy. Jeśli nadal nie czujecie się zachęceni, to poniżej załączam najnowszy, kinowy zwiastun nadchodzącej produkcji.

Już od dziś otwarta beta Iron Harvest

Wszyscy zainteresowani mogą już teraz zamówić Iron Harvest w przedsprzedaży. Zanim jednak to zrobicie, być może warto sprawdzić grę na własnej skórze, ponieważ pozwalają na to sami twórcy. Już dziś na platformie Steam udostępniona zostanie otwarta beta – zachęcam więc do zagrania!

Iron Harvest zadebiutuje na PC już niebawem, bo 1 września 2020 roku, natomiast posiadacze PlayStation 4 i Xbox One zagrają w najnowszą grę KING Art Games dopiero na początku przyszłego roku. Osobiście zaś trzymam też kciuki za ewentualną wersję na Nintendo Switch.

Polecamy również: