iPhone SE powróci w marcu z pamięcią wewnętrzną zwiększoną do 128 GB? - Tabletowo.pl

iPhone SE powróci w marcu z pamięcią wewnętrzną zwiększoną do 128 GB?

Dołącz do dyskusji 0

Apple może zaprezentować nową wersję swojego 4-calowego smartfonu podczas konferencji, która odbędzie się tego miesiąca. „Nowa wersja” ma jednak oznaczać tylko jedną zmianę – wprowadzenie do oferty iPhone’a SE z 128 GB pamięci wewnętrznej. Tak sugerują przecieki z amerykańskiej sieci sklepów sprzedaży detalicznej Target.

W tym tygodniu sklepy sieci Target otrzymały notatkę z dyspozycją spakowania wszystkich pozostających w magazynach iPhone’ów SE i wysłaniu ich z powrotem do Apple. Inwentaryzacja może być związana ze znacznym spadkiem sprzedaży tych modeli, jednak biorąc pod uwagę, że zbiega się ona czasowo z zaplanowaną na marzec konferencją Apple, może chodzić o coś więcej. Jeden z pracowników Target udzielił informacji, że do sklepu nie przyjechały żadne nowe iPhone’y SE, odkąd zadebiutowały nowe smartfony Apple pod koniec września.

Plotka głosi, że Apple czyści rynek z 4-calowych iPhone’ów w wersjach z 16 GB i 64 GB pamięci wewnętrznej, by wprowadzić dwie inne odmiany tych urządzeń: z 32 GB i 128 GB ROM. Nie ma złamanego newsa na temat tego, czy iPhone SE miałby być ulepszony pod jakimkolwiek innym względem.

Tabletowo.pl iPhone SE powróci w marcu z pamięcią wewnętrzną zwiększoną do 128 GB? Apple Plotki / Przecieki Smartfony

Nawet jeśli te rewelacje się potwierdzą, to mały iPhone nie będzie raczej gwiazdą marcowej konferencji. Apple planuje zaprezentować nowego, 10,5-calowego iPada Pro i prawdopodobnie ogłosi kolejny, czerwony kolor obudowy dla iPhone’a 7.

iPhone SE był jednym z najbardziej zaskakujących posunięć firmy z Cupertino w 2016 roku. W tym 4-calowym smartfonie zamknięto taki sam procesor, jakiego użyto w iPhonie 6s i wyposażono w identyczny aparat, który potrafi nagrywać wideo w 4K. Choć posiada wiele zalet większego brata, nie obsługuje 3D Touch ani nie zainstalowano w nim czytnika linii papilarnych Touch ID nowej generacji. W Polsce kupimy go za 2149 zł (16 GB) i 2429 zł (64 GB).

źródło: MacRumors, Apple dzięki PhoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona