Szukasz iPhone’a do 2000 zł? Sprawdź tę ofertę! | Tabletowo.pl

Szukasz iPhone’a do 2000 zł? Sprawdź tę ofertę!

Dołącz do dyskusji 0

Zakup smartfona to zawsze spory wydatek, zwłaszcza, gdy ma to być urządzenie wyprodukowane przez Apple. Rozsądny budżet na iPhone’a to przynajmniej 2000 złotych. Akurat trafiła się okazja, by napisać o promocji.

Jakiś czas temu, na łamach Tabletowo.pl, opublikowałem artykuł, w którym opowiadałem o nieudanej przesiadce z iPhone’a 6S na Huawei P40 Lite. Jako że misja zakończyła się niepowodzeniem, stanąłem przed kolejnym, być może jeszcze trudniejszym zadaniem wybrania następcy dla leciwego już modelu.

Kryteria były krótkie: iPhone bez plusa, który posłuży jeszcze kilka lat, ale nie będzie kosztował fortuny. Ze względu na bezproblemową obsługę gwarancyjną, musiał to być smartfon zakupiony u autoryzowanego sprzedawcy Apple.

Jako że smartfony z iOS są, co do zasady, droższe od tych z Androidem, było wiadome, że zakup będzie kosztował znacznie więcej niż 999 złotych, jakie przyszłoby zapłacić za P40 Lite. Do wyboru były więc następujące modele: iPhone SE, iPhone 6S, iPhone 7 i iPhone 8.

Pierwsze dwa odrzuciłem już na starcie – to już zbyt stare konstrukcje, których zakup z myślą o używaniu przez kolejnych kilka lat raczej nie jest dobrym pomysłem. iPhone 7, kosztujący około 1500 złotych, wydawał się więc wyborem optymalnym. Z ciekawości sprawdziłem jeszcze oferty na iPhone’a 8, by bardzo szybko zmienić decyzję. Różnica między 7 i 8 wynosiła zaledwie 500 złotych. W tej cenie otrzymujemy, między innymi, lepszy aparat, możliwość ładowania bezprzewodowego, dwa razy więcej pamięci na dane (64 zamiast 32 GB) i szybszy procesor. Do takich ulepszeń z pewnością warto dopłacić różnicę.

iPhone 8 za 1999 złotych w Media Expert

iPhone 8, na stronie Apple, kosztuje obecnie 2349 złotych, tyle samo, co w wielu sklepach na rynku. Porównywarka cenowa podpowiada również oferty za 2149 złotych, jednak cena, za jaką można go kupić w Media Expert, to 1999 złotych. Na chwilę obecną, jak na urządzenie z pewnego źródła, to bardzo dobra oferta.

Dodatkowo, kupując iPhone’a 8 w Media Expert, można skorzystać z odroczonej o pół roku płatności 50% ceny urządzenia bez dodatkowych kosztów.

Prezentacja wybranego przeze mnie smartfona miała miejsce końcówką 2017 roku, jednak do dnia dzisiejszego ten sprzęt nie zestarzał się aż tak bardzo. Mniej wymagającej osobie z pewnością posłuży jeszcze kilka dobrych lat. W dodatku to obecnie najtańszy (mimo, że to Apple) kompaktowy smartfon, na jaki warto zwrócić uwagę. Tym bardziej polecam.

Źródło: Media Expert

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona