Sprawdźmy, jak bardzo iPhone 8 będzie różnić się wielkością od Samsunga Galaxy Note 8 20

Sprawdźmy, jak bardzo iPhone 8 będzie różnić się wielkością od Samsunga Galaxy Note 8

Lubimy wszelkiej maści porównania. Czy coś jest mniejsze, większe, lepsze, szybsze, gorsze, droższe, tańsze, mniej lub bardziej różowe? O ich popularności świadczą też dane z naszej strony – chętnie sprawdzacie jak Wasz upatrzony smartfon wypada w porównaniu z innymi. Poniższe porównanie nie jest przygotowane przez nas, ale też intryguje.

To nieuchronne. Porównania Samsunga Galaxy Note 8 z iPhonem 8 pojawią się prędzej czy później. Oczywiście nie mamy dostępu do prawdziwego iPhone’a 8, ale znamy jego wymiary. Dzięki schematom projektowym i dziesiątkom renderów urządzenia, które zdążyły do tej pory pojawić się w sieci, wykonanie imitacji nowego smartfona Apple jest dość proste. O zdobycie takiej repliki postarała się redakcja GSMarena.

Sprawdźmy, jak bardzo iPhone 8 będzie różnić się wielkością od Samsunga Galaxy Note 8 21

iPhone ma wymiary 143,5 x 71 x 7,5 mm, podczas gdy Note8 jest zauważalnie większy – 162,5 x 74,8 x 8,6 mm. Oba smartfony mają bardzo dobry wskaźnik wykorzystania przedniego panelu przez ekran, przy czym telefon Apple ma zauważalne wycięcie u samej góry, w którym mieści się kamerka do rozpoznawania twarzy i aparat przedni.

Sprawdźmy, jak bardzo iPhone 8 będzie różnić się wielkością od Samsunga Galaxy Note 8 22

Mówiąc o aparatach – te główne, znajdujące się z tyłu urządzeń też się od siebie różnią. Kamerka iPhone’a nieznacznie, ale jednak zauważalnie, wystaje poza powierzchnię tylnego panelu.

Sprawdźmy, jak bardzo iPhone 8 będzie różnić się wielkością od Samsunga Galaxy Note 8 23

Dolne krawędzie urządzeń też podkreślają różnice. iPhone 8 będzie miał stereofoniczne głośniki, za to Galaxy Note 8 ma gniazdo słuchawkowe. I oczywiście S Pen. Apple swój rysik przeznacza tylko dla iPada.

Oczywiście to tylko krótkie zestawienie wizualne. Różnic pomiędzy tymi modelami jest na potęgę. Im więcej będziemy wiedzieć o iPhonie 8, tym więcej się ich znajdzie. Czekamy więc na premierę.

źródło: GSMarena