iPhone 6 Plus ma problemy z jakością, ale Samsung Galaxy Note 4 nie pozostaje w tyle!

iPhone 6 Plus ma swoje problemy, ale Samsung Galaxy Note 4 nie pozostaje w tyle!

Dołącz do dyskusji 0

Chyba wszyscy dobrze pamiętają ostatnią aferę z wyginającym się iPhone 6 Plus. Teraz jednak Samsung jest na świeczniku, ponieważ według koreańskich mediów, Note 4, również pod względem wykonania nie jest idealny. Szpara między obudową, a ekranem jest na tyle duża, że można włożyć tam spokojnie wizytówkę.

Jak widzicie na zdjęciu powyżej w szparę między ekranem, a obudową można włożyć wizytówkę. Nie wiadomo na ile to będzie przeszkadzać w codziennym użytkowaniu phabletu, ale mogą być duże problemy z odpornością na kurz oraz wodę. Nie jest to co prawda urządzenie wodo i kurzoodporne, ale taka szpara może sprawić, że każdy kontakt z wodą będzie tragiczny w skutkach.

Zobaczymy jak się sprawa rozwinie, ponieważ jeśli podchwycą to inne firmy, to możemy znów mieć wysyp memów, jak w przypadku Apple. Nie da się jednak ukryć, że jest to wpadka Koreańczyków, która przydarzyła się w najgorszych możliwym momencie. A Waszym zdaniem jest to poważny problem dla Samsunga?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona