iPad mini z czarną obudową i modemem 3G? Nowe zdjęcia potwierdzają plotki | Tabletowo.pl

iPad mini z czarną obudową i modemem 3G? Nowe zdjęcia potwierdzają plotki

Dołącz do dyskusji 0

Do pewnego momentu iPada mini mogliśmy mieć dość. Wszędzie było go pełno, a każdy portal branżowy publikował zdjęcia i filmy prezentujące chińskie makiety tego urządzenia. Jednakże odkąd CNN zdradziło, że już niebawem Apple roześle zaproszenia na konferencję prasową, na której zostanie zaprezentowany nowy, 7,85-calowy tablet, ziarno prawdy kryjące się w morzu dotychczas opublikowanych plotek zakiełkowało. Wodą na młyn ekscytacji fanów Apple są informacje, które pojawiły się na łamach Portalu SlashGear (za UkrainianiPhone). Z załączonych do nich zdjęć wynika, że iPad mini będzie dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i białym oraz dwóch łącznościowych: tylko Wi-Fi i Wi-Fi + 3G/4G.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że widniejący na fotografiach tylny panel tabletu nie jest kolejną chińską atrapą. Ma wszystkie niezbędne otwory, miejsca na podzespoły oraz śrubki. Jego konstrukcja ujawnia, że iPad mini będzie miał slot kart nanoSIM, złącze audio 3,5 mm w lewym górnym rogu, plastikową osłonę modułu Wi-Fi oraz umieszczone pomiędzy dwoma otworami głośników złącze Lightning, które zadebiutowało w smartfonie Apple iPhone 5. Na tym podobieństwa do piątej generacji iPhone’a się nie kończą – wiemy, że obudowa iPada mini będzie wykonana z tego samego materiału, czyli anodyzowanego aluminium.

Zainteresowała mnie ciemna barwa panelu przedstawionego na zdjęciach. Czy zobaczymy całego czarnego, bardzo eleganckiego iPada mini? Przekonamy się już wkrótce, ponieważ spodziewana prezentacja tabletu odbędzie się już za dwa tygodnie.

via SlashGear

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona