iPad 3 z ekranem Retina potwierdzony - Tabletowo.pl
Ważne

iPad 3 z ekranem Retina potwierdzony

Tabletowo.pl iPad 3 z ekranem Retina potwierdzony Apple Nowości Plotki / Przecieki

Wiele wskazuje na to, że sezon ogórkowy powoli dobiega końca i sytuacja w branży powoli wraca do normy. Kilka dni temu świat obiegła informacja o wojnie patentowej pomiędzy Apple a Samsungiem, wczoraj (i dziś) HP zdecydowało się na uśmiercenie swojego systemu operacyjnego WebOS, a co za tym idzie także tabletów i smartfonów, natomiast parę chwil temu serwis Wall Street Journal nie tylko potwierdził istnienie iPada 3, ale także dostarczył informacji o dacie jego prezentacji oraz ekranie Retina, w który będzie wyposażony.

Według zaufanych źródeł, na które powołuje się serwis Wall Street Journal, iPad 3 zostanie zaprezentowany na początku przyszłego roku i wyposażony będzie w ekran o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli.

W końcu nadszedł kres niekończących się plotek, niepewnych informacji i fałszywych tropów. Do premiery iPada 3 pozostało jeszcze kilka miesięcy; to wystarczająco czasu, aby przygotować sobie listę komponentów, które powinny się znaleźć pod jego maską. Co chcielibyście tam zobaczyć? Czterordzeniowy układ Apple A7? Więcej RAMu? Lepszy aparat cyfrowy?

via Netbook News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona