iPad 2 kontra gorąca lawa, czyli nietypowa akcja promocyjna (wideo) - Tabletowo.pl
Ważne

iPad 2 kontra gorąca lawa, czyli nietypowa akcja promocyjna (wideo)

Tabletowo.pl iPad 2 kontra gorąca lawa, czyli nietypowa akcja promocyjna (wideo) Apple Ciekawostki Nowości

Widzieliśmy już wiele sposobów na zniszczenie iPada 2, jednak żaden z nich nie był tak spektakularny, jak ten, który zobaczycie w tym wpisie. Co więcej, żaden nie niósł ze sobą żadnego przekazu. W tym przypadku jest nieco inaczej. iPad 2 w starciu z lawą posłużył bowiem jako akcja promocyjna… firmy ZooGue. Czy się udała? Do momentu opublikowania tego newsa wideo na YouTube obejrzało jedynie 339 osób… Producent liczył chyba jednak na nieco więcej.

Tim Angel, CEO ZooGue, poleciał na Hawaje tylko i wyłącznie po to, by iPad 2 zmierzył się (i poległ, co było z góry wiadome) z gorącą lawą. Był to jeden z najbardziej wymyślnych i zarazem najdroższych sposobów zniszczenia tabletu Apple. Wszystko po to, by zwrócić uwagę potencjalnych klientów na akcesoria sprzedawane przez ZooGue – do iPhone’a i iPada. Na wideo, jak się zaraz przekonacie, widnieją bowiem zaproszenia do zajrzenia na stronę producenta w celu otrzymania darmowego etui na iPhone’a lub stylusa do iPada 2.

Pora przejść do najbardziej interesującej części tego newsa:

Komentarz po obejrzeniu? iPad 2 najgorętszym gadżetem 2011 roku? ;)

Dzięki wszystkim za podesłane info!

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona