iOS 5 zadebiutuje 4 października wraz z iPhonem 5? Apple rozsyła zaproszenia

Koncern Apple rozesłał do dziennikarzy zaproszenia na konferencję prasową, której tematem przewodnim będzie… iPhone 5, dobrze się domyślacie. Wskazuje na to mówiący wiele napis na zaproszeniu „Let’s Talk iPhone”. A skoro czeka nas premiera kolejnej generacji smartfona Apple, to pewnie i najnowszej wersji systemu operacyjnego – iOS 5, który przeznaczony jest także na interesujące nas urządzenia – iPady.

iOS 5 został zapowiedziany 6 czerwca bieżącego roku. Po udostępnieniu pierwszej bety systemu, który wprowadza niekończącą się listę nowości (o których przeczytacie tutaj), Jarek przyjrzał się najnowszej wersji platformy – jego wrażenia po pierwszych 24 godzinach użytkowania pierwszej bety iOS 5 znajdziecie tutaj. Ale wszelkie dotychczasowe bety przechodzą już w zapomnienie, bowiem wiele wskazuje na to, że już niebawem oficjalnie zadebiutuje wersja końcowa systemu.

Konferencja prasowa Apple będzie miała miejsce 4 października. Będzie to pierwsze wydarzenie prowadzone przez Tima Cooka, nowego CEO Apple. Jestem bardzo ciekawa jak wypadnie w nowej roli – zwłaszcza, że Jobs zawsze hipnotyzował na scenie i świetnie radził sobie z przedstawianiem nowych produktów. Choć wcale bym się nie zdziwiła, gdyby Jobs wyskoczył na scenę i wziął sprawę w swoje ręce ;-)

źródło