Nie zapomnijcie odebrać darmowego pakietu 10 GB internetu od T-Mobile!

Dziś Dzień Internetu! Wielu z nas mogłoby go święcić praktycznie codziennie. Skoro jednak przyporządkowano mu jakąś datę, to T-Mobile korzysta z tej okazji i częstuje swoich klientów darmowym pakietem internetu 10 GB.

Reklama

10 GB internetu za darmo od T-Mobile

Nie ma czegoś takiego jak „za dużo internetu”. To jak powiedzieć Kubusiowi Puchatkowi, że ma w spiżarce „za dużo miodku”. Choć sieć T-Mobile prawie że każdego tygodnia oddaje swoim klientom darmowe pakiety internetowe, nadarzyła się okazja, żeby dorzucić im jeszcze kilka dodatkowych gigabajtów, tym razem z okazji Dnia Internetu.

Jak włączyć pakiet?

Aktywacja pakietu to prosta sprawa: wysyłamy SMS o treści „TAK” na numer:

  • 80401 – w przypadku użytkowników T‑Mobile na kartę
  • 80404 – w przypadku klientów oferty MIX

… i to w sumie tyle. Pakiet powinien zostać włączony niebawem, o czym poinformuje nas T-Mobile za pomocą specjalnej wiadomości.

Powyższy prezent w postaci darmowych 10 GB możemy aktywować od dziś do 29 października. Z kolei na jego wykorzystanie będziemy mieć 5 dni. Liczbę pozostałych GB oraz ich termin ważności sprawdzimy bezpłatnym kodem *103*22# , a dla taryfy GO! kodem *512*2*2#

W razie jakichkolwiek wątpliwości, można przejrzeć też Regulamin. Wynika z niego na przykład, że dodatkowe gigabajty można wykorzystać wyłącznie w kraju.