Netia rusza z nową promocją na internet stacjonarny. Jest taniej

Netia jest jednym z najpopularniejszych operatorów internetu stacjonarnego w Polsce. Dziś startuje z promocją, dzięki której nowi klienci zapłacą taniej za miesięczny dostęp do sieci.

Miesiąc na skorzystanie z promocji

Najnowsza oferta promocyjna Netii jest okazją względem cen obowiązujących w klasycznych taryfach operatora – zwłaszcza w wersjach z wyższymi zobowiązaniami. W dniach od 5 maja do 7 czerwca można podpisać umowę na usługę dostępu do internetu na 24 miesiące w cenie:

  • 50 złotych miesięcznie (opcja do 600 Mb/s)
  • 60 złotych miesięcznie (opcja do 1 Gb/s)

Klasycznie, opcja 600 Mb/s kosztuje 60 złotych miesięcznie, a 1 Gb/s – 70 złotych. Wydaje się, że 10 złotych różnicy miesięcznie to niewiele, ale przy 24-miesięcznej umowie, oszczędność wyniesie nas 240 złotych, a to już coś.

Trzeba tylko zaznaczyć, że powyższe ceny obowiązują w sytuacji, gdy wyrażamy zgodę na przesyłanie e-faktury oraz przesyłanie ofert marketingowych. Jeśli nie zgodzimy się na te formy obniżenia ceny, to miesięczne zobowiązanie wzrośnie o 5 złotych za każdą niewyrażoną zgodę.

Dodatkowo, przy zakupie usługi dostępu do internetu solo, pierwsze 3 miesiące abonamentu na start klienci otrzymają gratis. Oprócz tego, przez pierwsze 2 miesiące klienci otrzymają bezpłatnie usługę cyberbezpieczeństwa „Bezpieczny Internet 2” z licencją na 2 urządzenia. Od 3. miesiąca usługa ta kosztuje 10 złotych miesięcznie, więc warto pamiętać, by odpowiednio wcześnie ją dezaktywować, jeśli nie chcemy za nią płacić.

Istnieje też opcja wybrania pakietu internetu Netii z dowolną usługą telewizyjną i dekoderem EvoBox (np. internetu do 600 Mb/s i pakietu 99 kanałów TV za 60 złotych miesięcznie). Wtedy pierwszy miesiąc abonamentu oraz usługę Giganagrywarka Maxi przez pierwszy miesiąc otrzymamy gratis.

Więcej informacji na temat oferty znajdziecie na stronie Netii.